Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok ehhez hasonló könyveket...

Tóth Betti kérdése:

Tudtok ehhez hasonló könyveket? A többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok! :) Nemrég olvastam Anita Gayn/LanaSwan-Hazudd, hogy szeretsz című szerzeményét és nagyon tetszett. Ehhez haszonló könyveket keresek. Vagy olyat ahol a lány gazdag, jól nevelt a srác pedig tetovált rossz fiú és szerelmesek lesznek egymásba, mint pl a Tökéletes kémia, vagy olyat ahol a szereplők először utálják egymást majd egymásba szeretnek :)

2015. máj. 25. 12:15
 1/3 anonim válasza:

Hát az utolsó romantikus regény, amit én olvastam az az Outlander-az idegen című regény. Azt hiszem mostanában sorozatadaptációt is kapott.

Amúgy ez nem hasonlít a te leírtjaidra, viszont kellemes és izgalmas, főleg ha szereted a történelmet és a misztikumot is. Csak azért írtam ezt, ha esetleg valami más olvasnivalóra is vágynál!

2015. máj. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Igazából nem ragaszkodom a leírtakhoz csak most az megfogott :) nyitott vagyok minden fajta irományra :) és mindenképpen utána nézek a könyvnek :)
2015. máj. 25. 21:57
 3/3 anonim válasza:
Nem vagyok nagy romantikus olvasó, de a napokban olvastam el az Így szerettek ők című sorozat második (és egyben utolsó) részét. A lényege, hogy pár (vagyis inkább sok) költőnk/írónk legfőképpen pikáns szerelmi életeit taglalja, fő célja az író elmondása szerint az, hogy a fiatalok kedvet kapjanak egy-egy író utánaolvasásának. (Igazából mindegyik költő/író átlagban 2-3 oldalt kap, de ez miatt tényleg letehetetlen, semmi vontatottság nincs benne. Nem vagyok romantikus típus -mint ahogy azt már említettem is-, de feljegyeztem pár költőt további olvasásra a könyv hatására.)
2015. máj. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!