Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Vélemények a Zabhegyzőről?

Vélemények a Zabhegyzőről?

Figyelt kérdés

Nekem tetszik,amiről így összefoglalóban szól.Van sok könyv,de a nyárra csak 2 veszek,mert még így is lefogy majd a zsebpénzem.Benne legyen,mert nagyon jó könyv,vagy annyira nem,és inkább válasszak valami jobbat helyette,és ezt meg vegyem ki könyvtárból.


A nagyon jó könyveket mindig magamnak akarom megvenni,hogy bármely pillanatban,amikor kedvem jön rá,elővegyem. :)



2015. máj. 25. 20:04
 1/7 A kérdező kommentje:

ezen a néven is ismerik/van változata:


-Rozsban a fogó

2015. máj. 25. 20:10
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem jó könyv, de nálam nincs az első 10-ben. Barátnőmnél az első 3-ban ott van.

Ízlés, olvasáskori hangulat, az olvasót megérintő aktualitás adhat olyan pluszt, ami miatt szükséged lehet rá, hogy ott legyen a polcodon. Másnál meg nincs meg ez a kötődés.


Vedd ki könyvtárból, olvasd el, és ha utána azt érzed, hogy igen, ez az, ami kell, akkor vedd meg. :)

2015. máj. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Meg kell ölnöm Jhon Lennont!
2015. máj. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1. kommentelő,megfogadom a tanácsod és köszönöm.


2. komis:nem értelek.ezt a könyvből idézted?

2015. máj. 27. 15:21
 5/7 A kérdező kommentje:

oh,utánna néztem.oké..oké. xD


de mért is akarod megölni?

2015. máj. 27. 15:22
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
Én ezt a könyvet nem ismerem, de ha ennyire nem akarsz venni könyvet zsebpénz miatt(amit amúgy magam is tapasztalok), akkor tölts le az internetről pdf formátumban, és akkor nem kell megvenni, vagy menj el könyvtárba :)
2015. jún. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
a pdf legtöbb esetben max 60 oldalt tölt le.
2015. jún. 3. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!