Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Most akkor mi a kapcsolat...

Most akkor mi a kapcsolat Kaneki és Arima között?

Figyelt kérdés

Nem olvasom a mangát, és nem hiszem, hogy fogom. Kérlek ne írjatok olyat "hogy olvasd a mangát", "az anime nem olyan jó, mint a manga, szóval olvasd el" meg hasonlók.

Talán az anime eltúlozza, de nagyon hasonlítanak. Kísértetiesen. Azonos szem-és hajszín, vonások. Szóval, mi a kapcsolat köztük? Jól sejtem, hogy nem csak ghoul-nyomozó helyzet áll fenn, hanem valami szorosabb? Tudni lehet valamit Arima múltjáról, ami kapcsolatos Kanekivel?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2015. jún. 2. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nem olvasom a mangát, és az animét se nézem (valószínűleg fogom, jövő időben), de annyit mondhatok, hogy bár fogalmam sincs, hogy kikről beszélsz, az animékben nem mindig alapozhatsz kinézetre. Ugyanis alig vannak arcvonások, és a valóságbansem minden barna hajú és szemű egyén rokon egymással.


De ismétlem, ez csak az én véleményem, és majd rájövök, hogy jól gondoltam-e, amint elolvastam a mangát:D (És megnéztem az animét.)

2015. jún. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A mangát még nem olvastam,de utánanéztem és azt írják,h Arima tudta,h ki Kaneki, majd miután spoiler végzett vele, Kaneki mégsem halt meg, csak az emlékeit vesztette el és ő is "nyomozó" lett, és egy ideig tán együtt is nyomulnak. De ennyi egyelőre.
2015. jún. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Talán, viszont az animében még a szövegkörnyezet is valami furára utal. "Itt van az a ghoul, akit Arima keresett. Mit csináljunk vele?" Valami ilyesmit mondanak a végén. Ezen kívül nem átlagos szem-és hajszínül van.Vannak vonások is, amik megegyeznek, az arcforma szintén (a különbség a közöttük lévő talán 20-30 évnek tudható be).
2015. jún. 2. 16:43
 4/7 A kérdező kommentje:
#2: Értem, köszönöm. Azt én is tudtam {spoiler} hogy miután legyőzi, az emlékeit vesztve a CCG-hez kapcsolódik, Arima pedig hát... Egy apa lesz neki, legalábbis ez párszor elhangzott (beleolvastam a Re-be). Csak úgy érdekel, hogy tényleg van-e kapcsolat közöttük, mivel tagadhatatlanul hasonlítanak. Vagy ez csak az animében van így, és a mangában annyira nem hasonlóak?
2015. jún. 2. 16:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Én olvastam a mangákat + összes spin-off és one shot-ot és novellekbe is beleolvastam.


Arimáról vagy egy manga: Tokyo Ghoul Jack. De ebből csak annyi derül ki, hogy Hirakoval hogy lettek haverok, illetve, hogy már gyerek korában érdekelték a ghoulok.


Kanekivel való kapcsolata annyi, hogy miután harcoltak (mangában Kaneki nem volt olyan emós mint animében), Hide terve alapján próbálta legyőzni Arimát, de mégis vesztett. Harcban Kaneki feje megsérült, így elvesztette az emlékeit. Arima pedig "örökbefogadta" és a mentora lett, elkezdte tanítani hogyan kell vívni stb...

Jelenleg a történet itt tart. De később valószínűleg kapunk még infot Arima múltjáról a mangában. Rokoni kapcsolat szerintem egész biztos nem áll fent közöttük.

2015. jún. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :)

Én valóban a rokoni kapcsolatot gondoltam, de valami más összefüggésekben is gondolkoztam, mert ha jól tudom, Arima haja is más színű volt.

2015. jún. 2. 19:07
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, fekete volt neki is, valoszeg megőszült.


Kaneki haja pedig "Marie Antoinette-szindróma" miatt lett fehér, mint Takisawanak. De a fekete haja már elkezdett visszanőni.

Arima elég rejtélyes karakter, családjáról nem tudni semmit és éppen ezért elég sok forumokon róla találgatás, hogy talán ő Aogiri vezetője vagy esetleg "V" vezetője stb... De elég valószínütlen rokoni kapcsolat Kanekivel.

2015. jún. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!