Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mikor lesz folytatása A...

Mikor lesz folytatása A párválasztó sorozatnak?

Figyelt kérdés
Nekem a 4.könyv(ami Eadlynről szól) elég befejezetlennek tűnt. Várható az 5.rész vagy már csak a kiegészítő kötetek vannak?

2015. jún. 4. 23:54
 1/2 A kérdező kommentje:
És a második kiegészítő kötet mikorra várható magyarul?
2015. jún. 5. 00:07
 2/2 anonim válasza:

Igen, biztosan lesz folytatása. The crown (a korona) lesz a címe, és már Kiera meg is írta, a borítója is készen van, már csak a kiadón múlik. Magyarul valószínű, hogy elég soká fog megjelenni, mivel még Amerikában sem adták ki. És lesz egy kiegészítő kötet, a Happyly ever after, amit már Amerikában kiadtak. Én úgy tudom, hogy ki fogják adni magyarul méghozzá már 2016 elején, de én is ezeket a párválasztó facebook oldaláról olvastam. ( [link] ) Szerintem, ha rajongója vagy ennek a ,,sorozatnak" akkor érdemes követned az oldalt, én isimádom!

Ui: Bocsi, hogy későn írtam, és biztosan már utánanéztél, úgyhogy lehet tök fölöslegesen írtam az egészet. : D

2015. dec. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!