Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Aki olvasta az Eragon című...

Aki olvasta az Eragon című könyvet: - Hány éves korosztálynak ajánlja? (én 12 körül vok) - Mennyire tetszett? - Izgalmas? - Ilyesztő? - Olyasmi mint pl a Gyűrűk Ura?

Figyelt kérdés

2015. jún. 6. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Nyugodtan elolvashatod,nekem nagyon tetszett(13/L,pedig nem lányos könyv).Hasonlít a Gyűrűk Urához,de könnyebb értelmezni és gyorsabban pörögnek az események.Ajánlom,tényleg,mert nagyon jó:)
2015. jún. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Általános iskolás voltam amikor először olvastam és nagyon tetszett. Csak ajánlani tudom. :)
2015. jún. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó részből rémlik egy véresebb jelenet, amit talán inkább 1-2 évvel idősebb korosztálynak ajánlanék. (Egy szereplő úgy szabadul ki egy bilincsből, hogy komoly kárt tesz saját magában, és a leírás elég részletező ennél a jelenetnél.) Ettől eltekintve, összességében azt mondanám, hogy kb. 11-12 éves kortól bárki élvezheti a sorozatot.


Nekem tetszettek a könyvek egyébként, izgalmasnak találtam őket. Maga a történet és a háttérvilág nem igazán eredeti, de ez inkább az idősebb olvasókat zavarhatja szerintem.

2015. júl. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én most fejeztem be a negyedik kötetet, én is 12 vagyok. Szerintem jobb is mint a Gyűrűk Ura. Nagyon tetszett, csak ajánlani tudom. Viszont az utolsó részben tényleg van pár véresebb jelenet. Ijesztőnek nem ijesztő, de nagyon izgalmas :)
2015. aug. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!