Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nektek melyik a kedvenc "út"...

Nektek melyik a kedvenc "út" ahhoz, hogy a lány és a fiú összejön?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy milyen úton, módon. Nekem mikor megmenti a fiú a lányt :D Nektek?

2015. jún. 9. 03:08
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
A 67-es út.
2015. jún. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az árokparton ülve.
2015. jún. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem szeretem az ilyen klisés, agyonromantikázott dolgokat, szóval ez a 2, amit említettetek, az rögtön sztornó :D Én általában úgy építek fel egy szerelmi szálat (a háttérben), hogy fokozatosan kezd valami hatására fejlődni a kapcsolatuk. Évek alatt, úgy értem, nem egyik napról a másikra.
2015. jún. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek a harmadik válaszolóval. Én speciel azt szeretem, ha fokozatosan építik ki a bizalmat, és mindenképpen csak a háttérben. A legjobb, ha mondjuk csak a könyv legvégén jönnek össze, mert ki nem állhatom, mikor fejezeteken keresztül szenvednek.
2015. jún. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!