Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az ciki, hogyha azok a könyvek...

Az ciki, hogyha azok a könyvek lettek a kedvenc könyveim amiket a suliban feladtak házi olvasmányként?

Figyelt kérdés

Na,az van, hogy imádom a szép irodalmi könyveket, érdekel a történelem,és azokra a könyvekre gondolok,mint pl. A Pál utcai fiúk,Egri csillagok...


Sok gúnyos megjegyzést kaptam már emiatt,az érdekelne, hogy szerintetek is ciki?

13/L



2013. dec. 9. 17:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem. Egyén válogatja, hogy ki milyen könyveket olvas szívesen. A Pál utcai fiúkat én is szeretem. :)


15/l

2013. dec. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Kicsit se ciki,például az Egri csillagokat én is imádtam.:))

13L

2013. dec. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,most egy kicsit megnyugodtam:)
2013. dec. 9. 19:47
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

De, baromi ciki, bújj el gyorsan...


De most komolyan... Hogy lehet ilyet kérdezni ? A Pál utcai fiúk legendás könyv, én is nagyon szeretem, sőt, még a Légy jó mindhaláligot is. Nem értem, miért lenne ciki az, ha valaki szereti a könyveket.

18/l

2013. dec. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Azt nem mondtam,hogy ciki szeretni a könyveket,csak azt, hogy pont a házi olvasmányokat...
2013. dec. 9. 21:07
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
És a házi olvasmányok nem könyvek ??
2013. dec. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
20%
Nem ciki, ha más könyveket is olvastál ezeken kivül is és az egy nagyobb mezőnyből lettek ezek a nyertesek. Ha nem így áll a helyzet, akkor sem momdanám, hogy ciki az ízlésed, de meglenne rólad a véleményem.
2013. dec. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem,nagyon sok féle könyvet olvastam már,de mégis ezek lettek az egyik kedvenceim.
2013. dec. 11. 20:27
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Az én kedvenceim közt van: Gárdonyi Géza: Láthatatlan ember, Kosztolányi Dezső: Édes Anna, Wass Albert: Tizenhárom almafa, Mihail Bulgakov: A Mester és Margarita, Emil Ajar: Előttem az élet.


Ez mind szépirodalom.:)


19/f

2013. dec. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Gyémántlány ***** válasza:
18%

Gúnyolódni nem fogok, de őszintén meg kell, hogy mondjam, nem értelek. Az Egri csillagok a legunalmasabb regény, amit valaha a kezembe vettem,(mondjuk a Tüskevár se semmi) és valljuk be, rengeteg jobb történelmi regényt írtak már nála.

A Pál utcai fiúk sem volt az a hű de nagy durranás, de arra még azt mondom, hogy oké.

Mindenkinek más az olvasási ízlése, nem hinném, hogy a tiédre pont a "ciki" szót használnám...

2013. dec. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!