Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok kevésbé ismert...

Tudnátok kevésbé ismert könyveket mondani? (lent)

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. Nyáron sok időm lesz és olvasni is szeretnék. lécci úgy írjátok le hogy a könyv szerzője és címe után 1 mondatba hogy miről szól és hogy tetszett a könyv

2015. jún. 10. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is ennyi idős vagyok!!

Nekem nagyon tetszett: [link]


3 része van, izgi nagyon. Az első részben Adel megszökik az árvaházból és el akar jutni Atlantiszba, de Párizstól elég messze van. A történet során összeismerkedik egy tündérke szerű lénnyel ( elfelejtettem, hogy mi a neve ) és egy fiúval.


A többi részt nem írom le, mert akkor nem lenne értelme olvasni az elsőt :)

2015. jún. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja és egy darabog több szálon fut, meg egy pasas üldözi és valami nyaklánca van, amivel el tud tűnni, de akkor ey másik világban van.
2015. jún. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
:D
2015. jún. 14. 10:04
 4/5 anonim válasza:

Leiner Laura: Szent Johanna Gmi (8 részes sorozat)

A törtéet főszereplője Reti Renáta aki a Szent Johanna Gimibe kezdik középiskoitanulmányait. A könyvben a barátság, elsőlátásra szerelem, elnyomás és rengeteg humor van. Én imdátam ezeket a könyveket.


Leiner Laura: Bábel

A sztori egy fesztiválom résztvevő baráti társaságról szól. A kendvenc bandával vaó taálkoás a főhősnő célja, ám a barátai, a tömeg és a szerelem ebben megakadályozza. Ezt a könyve is imádtam egy kicsit vastag de megéri.


Ugyszintén Leiner Laura: Akkor szakítsunk

Egy kesze-kusza szilveszter estéről szól. Nagyon humoros és izgalmas történet.

2015. jún. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az szjg-t a bábelt és az akkor szakítsunkot is olvastam. Laurától még a késtélt és a hullócsillagot is. pont ezért gondoltam a kevésbé ismert könyvekre mert ami nagyon felkapott volt azt egyből elakartam olvasni. azért köszi :)
2015. jún. 20. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!