Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok hasonló könyveket?...

Ajánlanátok hasonló könyveket? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Az olyan könyveket szeretem, mint pl. Szent Johanna Gimi, Hűvösvölgyi suli, D.A.C. stb. Valaki tud hasonló témájú könyveket ajánlani? Előre is köszönöm.

2015. jún. 19. 09:46
 1/3 V.Tina ***** válasza:

Én olvastam Jean-Jackues Antiertől a Déli tengerek foglyát, Jennifer Blake-től az Aranylázat, és Sheila Hockentől az Emma meg én II-t.

Szerintem mindegyik fantasztikus!

Az Aranyláz kb. 500 oldalas, egy tizenvalahanyadik századi majdhogynem még tinédzser lány/nő életének néhány éves szakaszát mutatja be. FELNŐTT REGÉNY!

A Déli tengerek foglyát a múlt héten fejeztem be, az a 18. századról szól, egy Bugainville kapitány által vezetett francia fregatt és korvett több éves tengeri utazását mutatja be, amely konkréten egy világ körüli út. A hajón van egy potyautas, a természettudós, Philibert Commerson inasa, aki valójában a szeretője, aki szintén profi a természettudományok terén. Ebben a regényben még nagyon benne vagyok, folyton ezen agyalok! (Így van ez minden irtó jó könyv után) Ez különben kb. 430-440 oldalas.

Az Emma meg én kb. 300 oldalas, és egy vak nő életét mutatja be, amint visszatér a látók világába, az ő szavaival élve. E/1. személyben beszél élményeiről, férjéről kislányáról, csokoládészínű labradorjairól számol be. Nem kifejezetten kalandregény, inkább egy rakás fantasztikus élménybeszámolóval ér fel. Nekem nagyon tetszett, Nem tudom te ezek alapján hogy vagy vele... :)


Remélem tudtam segíteni, nekem ez a top 3, nekem ezek tetszettek, ezek ajánlom. És legalább elleszel velük egy darabig. :) ;)


nem hasonlítanak rá, de sztem ellennél velük :)

2015. jún. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy zizi naplója, A neveletlen hercegnő naplója
2015. jún. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Párválasztó (3+1 részes)

Nyitótánc (2 részes)

Csókot vegyenek

Ne a borítójáról döntsd majd el hogy tetszik e.

2015. jún. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!