Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hány éves kortól ajánlanátok...

Hány éves kortól ajánlanátok Stephen King Állattemető című könyvét?

Figyelt kérdés
2015. jún. 24. 12:59
 1/3 anonim válasza:
11-12
2015. jún. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Hancock22 válasza:

Én 16 vagyok és pár hónapja olvastam el, de annyira borús volt a hangulata, és annyit volt benne a halál, mint központi elem, hogy elég lehangolt voltam a hatására. Velem egyidős olvasónak már tudom ajánlani, mert nagyon jó könyv. Maximum úgy jár mint én, hogy egy hétig rossz kedve lesz, de előfordulhat, hogy csak nálam volt így...

Emberfüggő.

2015. júl. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát 12-13 évesnek semmiképpen. 16 évesnek már igen, de szerintem elég para, főleg egy élénkebb fantáziával megáldott olvasó számára. Sok Stephen King könyvet olvastam már, de az összes közül nekem ez volt az egyetlen, amire azt mondtam, hogy ezt soha többet nem olvasom el. Nem azért, mert rossz, mivel nagyon is jó. De annyira sötét és morbid és nem is tudom, milyen, hogy ááá, inkább nem olvasom újra, úgyis minden sorára emlékszem, így nyolc év után is.
2015. aug. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!