Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Harry Potter: Mit viselnek a...

Harry Potter: Mit viselnek a talár alatt?

Figyelt kérdés

2015. júl. 9. 22:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az idősebbek fehérneműt, a fiatalabbak pedig rendes ruhát viselnek alatta. Ezt onnan gondolom, hogy a Tűz serlegében, mikor Weasley-ék mennek Harryért, akkor Harry azon gondolkozik, hogy a gyerekek nyáron mugliruhát viselnek, viszont Molly-t és Arthurt nem látta még csak talárban. Illetve, amikor James Potter fellógatja Pitont, akkor le van írva, hogy a talár alatt csak alsónadrágot viselt, szóval az ő idejükben, illetve előtte, lehet, hogy nem hordtak alatta rendes ruhát, és ez megmaradt szokásuknak, viszont egy idő után kialakult, hogy hordjanak ruhát és ez már a fiatalabbakra jellemző. Amúgy én nem úgy képzeltem el a talárt, mint a filmben van, szóval a filmben persze, hogy van rajtuk ruha, hiszen ott csak a hátukat takarja jóformán.
2015. júl. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A könyvekben a talár nem olyan, mint a filmekben, hanem egy teljesen zárt ruhadarab. Pitonon csak alsónadrág volt, mikor fellógatták. Mikor Voldemort újra testet ölt, csak egy talárt vesz fel, így alatta meztelen. A Kviddics Világkupán van egy varázsló, aki hálóinget visel, és egy minisztériumi ember próbálja meggyőzni, hogy vegyen fel nadrágot, de nem hajlandó rá, mert abban "nem szellőznek az intim részei". Ezek alapján számomra egyértelmű, hogy a könyvekben csak fehérneműt viselnek alatta.
2020. nov. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!