Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Harry Potteres kérdés (? )

Harry Potteres kérdés (? )

Figyelt kérdés
Ma jutott eszembe, hogy Harryék mit csináltak a koszos talárokkal? Hol mosták ki őket? Egyáltalán ők mosták ki, vagy valaki más? Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2012. nov. 14. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Van mosoda, mondja is Hermione amikor a 2. részben hoz nagyobb mardekáros talárokat.
2012. nov. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! :)
2012. nov. 14. 18:08
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Olvastad a könyvet, vagy csak a filmet láttad?

Igen van mosoda, olyan házimanók dolgoznak ott mint Dobi. Megjegyzem miután Dobi felszabadul a 2. részben ő az iskola konyháján dolgozik Winkyvel. Aki egy másik házimanó. Ő a 4. részben tűnik fel először. Berty Kuporé volt.

Olvasd el a könyvet. A film magában semmit sem ér. Csak arra jó, h felelevenítsd az olvasottakat.

2012. nov. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, olvastam a könyvet. A filmeket is láttam. Meg kell mondanom, kb. száz éve olvastam a második kötetet, így nem emlékszem mindenre ilyen részletesen. Azt hiszem, hogy ebből újraolvasás lesz! :)
2012. nov. 15. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!