Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik a legjobb a 3 közül?...

Melyik a legjobb a 3 közül? Ábel a rengetegben, Légy jó mindhalálig, Rómeó és Júlia

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik a legjobb?

Ábel a rengetegben

Légy jó mindhalálig

Rómeó és Júlia



2015. ápr. 28. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyiket se szeretem, de Ábel a rengetegben talán a legjobb.
2015. ápr. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szia:) Én a Légy jó mindhalálig - ot nagyon szerettem bár nehéz az igazi mondanivalóját megérteni például egy iskolás kisgyereknek, de felnőttebb fejjel a "mese" mögé lehet látni. Nyilas Misi a főszereplő, aki maga az író és a gyermekkorából merít, elég nehéz gyerekkora volt sokan zaklatták, a könyv is jól bemutatja ezt. Sokan pont ezért nem szeretik ezt a regényt. Pedig maga a történet élvezhető, tanító jellegű, ahogy a címben is benne van.
2015. ápr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 11 éves vagyok ezért szerintem a Rómeo és julia :)
2015. ápr. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ábel a rengetegben, bár a Légy jó mindhalálig se rossz.
2015. ápr. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Légy jó mindhalálig-ot nagyon tudom ajánlani, de a Rómeó és Júlia is nagyon jó! :-)
2015. jún. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

2#


Régi kérdés, de ha látod a választ, nem feleslegesen írok.


Nem volt része bántalmazásban iskolás korában. A sérelmek megvoltak az életében, de a Tanácsköztársaság alatt.

2017. jan. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!