Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok olyan könyvet írni...

Tudnátok olyan könyvet írni ami fiatalokról szól és nem fantasy?

Figyelt kérdés

Valami olyasmit keresek ami drámai hangulatú, életszerű,hétköznapi, részletes érzelmeket ír le,felnőtté válásról,drogokról,bulikról,párkapcsolatokról

,döntésekről szól...

köszi



2015. júl. 17. 19:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Katie McGarry: Pushing the Limits, ez valami ilyesmi, bár nem nagyon emlékszem rá, régen olvastam.


Amúgy engem is érdekelne ilyen könyv...én még nem találkoztam sajnos olyan könyvvel, ami hitelesen írná le a felnőtté válást, a fiatalok életét, és nem valami valóságtól elrugaszkodott nyálas rózsaszín hülyeség, mint a Szent Johanna gimi és társai, amikben a tinik legnagyobb problémája az, hogy nem veszi észre őket egy fiú, akibe természetesen első látásra beleszerettek. (Bocsi, ha szereted az ilyen könyveket, de ezt muszáj volt leírnom.)

2015. júl. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ja, en sem szeretem az ilyesmit, meg mar az ehezok viadal,beavatott stilusu konyvek is unalmas.

tartalmat elolvasva ez is olyan nyalaszosnak tunik...


Senki fia-t elolvashatod akkor

2015. júl. 18. 13:59
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem nyálas könyv, de most levettem a polcomról, és elolvastam a tartalmát..hát, ez alapján kicsit tényleg sablonosnak tűnik, de amúgy egyáltalán nem az. Szerintem olvass bele valahol, ha nem is veszed meg, hátha mmegtetszik.

Még talán ez a könyv tetszene neked:

Kajta Millay: A nyugalom tengere

2015. júl. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát a Pál utcai fiúk kb. pont ilyen. Imádom. :) De feltételezem, ezt olvastad anno, mikor kötelező volt.
2015. júl. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 magic csajszi ***** válasza:
Hát, olyan, mint a Szerethetetlen esetleg? Sherry Gammontól. Vagy az Iránytű önmagamhoz. ( North of beautiful ) Justina Chen Headleytől,Federico Moccia : Felhők fölött 3 méterrel. :)
2015. júl. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nyugalom tengere,iránytű önmagamhoz jónak tűnik...

de mind romantikus eddig, meg nő a főszereplő :D

2015. júl. 20. 14:25
 7/11 anonim ***** válasza:

Miért baj, ha nő a főszereplő?

Amúgy a legtöbb fiatalokról szóló könyv - sajnos - romantikus.

2015. júl. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hát,mert fiú vagyok és jobban bele tudom élni magam a történetbe ha a főszereplő is az, meg már unalmasak ezek a női karakterek,szinte mindegyiknek ugyanaz a gondolkodásmódja..
2015. júl. 20. 22:10
 9/11 A kérdező kommentje:
végül zabhegyezőt olvastam el. ilyesmire könyvre is gondoltam, aki tud hasonlót írjon :D
2015. júl. 24. 11:25
 10/11 anonim ***** válasza:
The DUFF- Tetszeni fog, vannak benne elég perverz részek is :)
2015. júl. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!