Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Szent Johanna Gimi című...

A Szent Johanna Gimi című könyvsorozatban Reni és Arnold milyen könyveket olvastak?

Figyelt kérdés

1-9.részig az összes kellene külön h melyiket olvasta Reni és melyiket Arnold

fontos lenne

előre is köszii :)


2015. júl. 18. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tévedek, Reni a Szent Johanna Gimit olvasta. Majdnem minden fiatal lány azt olvassa. ^^
2015. júl. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__konyvek__4459423-v..


De azt írják ennél a kérdésnél, hogy a Kalauzban benne van. Habár én nem tudom, nem olvastam ki az összes könyvet.

2015. júl. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Reni olvasta a Zabhegyezőt,Azaranykoporsót, Hosszú jegyessèget, Szerelem a korlát idejènt. Ezeket a könyvnééket a Szent Johanna Gimi 6. rèszèből szedtem
2015. júl. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2015. júl. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Reni könyvei benne vannak a kalauzba, Arnold könyveiért szerintem nézd át az egész sorozatot.....
2015. júl. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Így van, a Kalauzban benne van! Tessék elhinni, több mint egy hónapja olvastam ki a Kezdettől a Kalauzig végig :D
2015. aug. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"szerelem a korlát idején"


sírok xD

2016. máj. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!