Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok jó könyveket ajánlani...

Annuka kérdése:

Tudtok jó könyveket ajánlani tiniknek?

Figyelt kérdés
Kaméleon vagy bíbor pötgyös vagy hasonló könyveket

2015. júl. 19. 22:21
 1/6 Devil *_* ***** válasza:
A vér kötelez
2015. júl. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Hát, én talán korban közel állok hozzád, 16 éves lány vagyok. Én most Szabó Magdát olvasok, jelenleg az Abigélt (nekem valamiért kimaradt általánosban) és utána Az ajtót fogom. Nekem tetszett eddig az, amit Szabó Magdától olvastam, szerintem jó A születésnap is, de az Abigél a legjobb amit eddig olvastam - az én véleményem az, hogy nem gyerekes egyik sem, komoly témákat dolgoz fel, és a mondanivalójuk is jó és tanulságos.

Én ponyvaregényeket nem szoktam olvasni, ami nekem még tetszik, és romantikus regény, de mondanivalóval bír, azok Jane Austen könyvei, nekem A mansfieldi kastély a kedvencem, de jó az Emma, az Értelem és értelem is. Amit ajánlani tudok az Charlotte Brontétól Az angoltanár (másik címe A professzor), Jane Eyre és a Villette. Izgalmasak és szép történetek, szerelmi szálakkal. Szerintem jobbak ezeknek a fiatal hölgyeknek a szerelmi kapcsolatai, mint a mai ponyvaregényekben a tinilányok "szerelmei". A férfiak nem komolytalanok, szándékaik is vannak, nemcsak szavaik, a nők pedig komolya, felnőtthöz méltóan gondolkodnak - és mégis a mai napig szeretett, szép romantikus történetek főhősei. Én személy szerint ezekeg ajánlom. :)

2015. júl. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is ajánlanám Szabó Magdát. A születésnap című regény nagyon jó, fordulatos. Minden van benne ami szerintem érdekes: család, barátság, szerelem, felnőtté válás, és mindez teljesen hétköznapi szereplőkkel akikkel könnyű azonosulni. Ez a történet-vagy egyes részei-bármelyikünkkel megeshet.
2015. júl. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Csiszár Beatrix válasza:
Én Jennifer L. Almentrou-tól ajánlom az obszidiánt,Marie Lu -Legenda illetve Susan Ee - Angyalok bukása.Ezek a könyvek nekem a kvenceim.
2015. júl. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amikor életemben először...
2015. júl. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Az angyalok bukása tényleg nagyon jóó :)

És a Percy Jackson sorozat? :) nekem az a kettő a kedvencem. :)

2015. júl. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!