Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok olyan romantikus...

Tudnátok olyan romantikus könyvet mondani, ami hasonlít a nyár vagy a csak lélegezz trilógiákhoz?

Figyelt kérdés
Az a lényeg, hogy tinédzserekről szóljon, jó legyen a hangulata (nyár trilógia), lehetőleg legyen benne szerelmi háromszög (bár ez a csak lélegezz re nem igaz)... nagyon köszönöm előre is a válaszolóknak!

2015. júl. 28. 15:26
 1/7 anonim válasza:

Szia! Nem tudom, számodra mit jelent a "jó hangulatú könyv", de írok párat, amikben tinik szerelmi háromszöge van:

Ha az enyém lennél

Az ég a földig ér (igaz, ez egy kicsit depis...)

Szeretni bolondulásig

Üvegtrón (ebben inkább a sorozat második részénél jelentkezik először a háromszög, ráadásul ez egy fantasy)

Lola és a szomszéd srác

Pokoli szerzetek trilógia (fantasy)

A tigris átka (szintén fantasy)


Hirtelen ennyi jutott eszembe, jó olvasást!;)

2015. aug. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod, sokat segítettél! A pokoli szerkezetek trilogiát éppen most olvasom, nagyon tetszik. Amúgy egyáltalán nem baj hogy fantasyt is ajanlottál, azokat is nagyon szeretem. A jó hangulatot úgy értettem hogy a szereplők jól elvannak egymással, viccelõdnek, az élet szép... :) de az se baj ha nem csak a nyárnak (nem nagyon tudom máshogy kifejezni) olyan nagyon jó hangulata volt és igazábólleginkább sztem nekem tetszett a könyvben. Mégegyszer nagyon köszönöm a válaszodat, leköteleztél :)
2015. aug. 3. 22:17
 3/7 A kérdező kommentje:
Amúgy ha eszedbe/ eszetekbe jut valami meg akkor kérlek szóljatok! Fantasyket is szívesen látok :) köszi
2015. aug. 8. 22:43
 4/7 anonim válasza:
szia! ha érdekel tudom ajánlani a cseresznyepiros nyárt , bàr itt nem az évszakon van a hangsúly ,de szerintem nagyon hangulatos könyv ès a párbeszédek is üdítőek :)
2015. aug. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi!!!!!!!

AM lehet hasonló a Leiner Laura könyvekhez is

2015. szept. 7. 20:07
 6/7 anonim válasza:
esetleg a sulijegyzetek az ami hasonlit az SZJG-hez :)
2015. szept. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké, köszi, nagyon bírom a Leiner Laura könyveket, viccesek és ezek is jó hangulatúak, akkor megnézem ezt a sorozatot, köszönöm a válaszokat, ha valami még eszetekbe jut, csak írjatok!
2015. szept. 26. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!