Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlana valaki valami jó...

Ajánlana valaki valami jó könyvet?

Figyelt kérdés

Olvastam eddig gyerekként Darren Shant,több Stephen Kinget és most kipróbálnék valami újat. Olvastam egy könyvet egy lányról, akiről kiderült, hogy boszorkány és boszorkényiskolába járt stb, de ezt is tiniként.

Valami hasonlót keresek.


Szertem a misztikát és a horrort.


23 N



2015. aug. 20. 07:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha szereted S. Kinget, akkor kipróbálhatod Dean R. Koontz könyveit is. Szerintem igen jó könyveket ír. Van krimije, thrillerje, misztikus regénye és horrorja is.

Például ilyen misztikus/horroros/thrilleres az Odd Thomas sorozata (A halottlátó, A lélekgyűjtő, A szerzetes, Kései órán, Világvége, Másvilág),

illetve a Frankenstein sorozata (A tékozló fiú, Az éj városa, Élve és holtan, Elkárhozott lelkek, A halott város).

2015. aug. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. aug. 20. 13:17
 3/4 claypool válasza:
Itt az ideje hogy szintet lépj, és csapj bele Umberto Eco életművébe. [link]
2015. aug. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utánanézek az írónak mindenképp.
2015. aug. 21. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!