Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik a legjobb hg/pp v....

Melyik a legjobb hg/pp v. Hg/dm fanfic a merengon?

Figyelt kérdés
Es meg egy kerdes: tudtok valamit viara nevu felhasznalorol a merengorol?

2015. aug. 27. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Nos én Dramione világban utazom, abban tudok segíteni. Az, hogy melyik a legjobb szerintem teljes mértékben ízlés kérdése, de elmondom az én véleményem. :) Nekem abszolút kedvencem a Hello Idegen, a Hírnév, az Enchanting és a Devortium Mentis, bár sajnos egyik sincs befejezve. Ezen kívül szeretem a Mámor vagyok címűt, bár ez attól függő, hány éves vagy :D. És Nyx-nek is jó írásai vannak.

És ha nem nagyon nagy pofátlanság, ha az, várom a kioktatást nagy szeretettel, én is ebben a témában írok, és bár nem a legjobb, de örülök bármilyen véleménynek, a nevem Sanir.

Viarára rákerestem neked, íme: [link]


Remélem, segítettem :)

2015. aug. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Koszi!!


Am viararol azert kerdeztem mert mar 2009 ota nem folytatta az irasat pedig nagyon jo volt, es hogy mi tortent vele?

2015. aug. 28. 08:15
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Hát, azt sajnos nem tudom megmondani... nekem is van pár író, akiről érdekelne, hova tűntek :D

Jó olvasást! :)

2015. aug. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hermione/Piton fiction-ök közül kedvenceim: Sorsokba írva, Tabu, Erősebbik nem, Ellenkező nem, Piton álomnő főzete :-)
2015. aug. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem merengős, de szerintem jó: [link]

:)

2015. aug. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ss/hg-t egyet olvastam csak, de az jó: Pet-project
2015. szept. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!