Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok nekem a 21. században...

Tudtok nekem a 21. században íródott, igényes, IZGALMAS krimit ajánlan?

Figyelt kérdés
Szeretem a tévés sorozatokat (helyszínelők, Dr. Csont, Sherlock és Watson, meg ilyenek), és imádok olvasni, de az agyamra megy, hogy ezer éve játszódik.

2015. aug. 28. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Jo Nesbo könyveit ajánlom.
2015. aug. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A skandináv krimik most nagyon népszerűek, ilyenek az első válaszoló által említett Joe Nesbo könyvei, de Camilla Lackberg, Stieg Larsson is nagyon jókat ír.
2015. aug. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

-A Kathy Reichs könyvek jók, azok alapján készült a Dr. csont sorozat.

-Dan Wells-nek a Nem vagyok sorozatgyilkos trilógiájából még csak 2-t olvastam, de az egyik legjobb könyv.

-Castle könyvek. Nikki Heatről szólnak, mint a sorozatban. :)

Most hirtelen ennyi jut eszembe, de sorozatot tudok még ajánlani: a BBC által készített Sherlockot. Izgalmas, igazából átmenet a mozifilm és a sorozat között, eddigi 9 db másfél órás részével. :)

2015. aug. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is imádom Jo Nesbo könyveit :) Ezen kívül ajánlani tudom még Harlan Coben, Patricia Cornvell és James Patterson könyveit.
2015. szept. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!