Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok ajánlani ilyen...

Tudnátok ajánlani ilyen rejtélyes, fantasy regényt?

Figyelt kérdés

23 vagyok és az utóbbi időben a tanulás miatt nem igazán jutott időm az olvasásra. Most szeretnék visszarázódni és ehhez keresek egy könyvet.


Olyasmit szeretnék, ami gördülékeny, eseménydús és teljesen belelehet merülni. Próbálkoztam néhány itthon lévő fantasyval és sci-fivel, de valahogy egyiknél sem volt meg az a hatás, amit szeretnék...


Kisebb koromban olvastam a Térdnadrágos detektívek sorozatot, ahol a gyerekcsapat rejtélyeket oldott meg. Volt kísértet, múmia, stb. Létezik ehhez hasonló kicsit komolyabb, de nem túl komoly regény? Valami urban fantasy? Az Őrség sorozat 1. része is eléggé bejött, de majd együtt szeretném elolvasni a többi részt.


Amit nem szeretnék, ha a regényben lenne erőltetett romantikus szál, mert srácként nem igazán tud lekötni. :)



2015. szept. 5. 02:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csak angolul van, de Jim Butcher sorozata, a Dresden Files szerintem tetszene neked, ott vannak a különböző részekben különböző lények. Könnyű és szerintem szórakoztató olvasmányok.
2015. szept. 5. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ilyen pl. a Shadowrun világán játszódó regények. Jópárat kiadtak belőle [link]


aztán:


Marion Zimmer Bradley: A világok háza

Lauren Beukes: Zoo city

Wolfgang Hohlbein: Az Avalon-terv

Neil Gaiman könyvei

Darren Shan sorozata

Clive Barker könyvei

Szergej Lukjanyenko könyvei

2015. szept. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!