Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Vampire Knight hogy ér...

A Vampire Knight hogy ér véget a manga szerint?

Figyelt kérdés
Aki olvasta már más nyelven az legyen szives írja meg hogy mi lesz a vége!

2015. szept. 5. 17:00
 1/3 anonim válasza:
Szia én az animét láttam de tudom mi a manga része nem valami jó kaname meghal mert yukit odaadja zeronak így yuki es sajnos zero osszekerulnek szuletik gyerekuk,zero halalan van es yuki nem akarja h meghaljon igy feláldozza magát hogy visszaváltoztathassa zerot emberré(ahogy az anyja tette erte)yuki zerot tovább egy pillangó testében követi tovább ő mutatja majd zeronak az utat.Így hát nekem nem tetszik a vége de az animét imádtam.amugy en kanamenek szurkoltam ezert nem tetszik a manga de hát ugye az attól függ ki tetszik neked jobban
2015. szept. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Huuh...köszi :(
2015. szept. 13. 16:17
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de az utolsó válaszoló nem tudom hogy honnan vette ezt a véget, mert teljesen összekavarta...a vége úgy van igazából, hogy Kaname kitépi a saját szívét, és meghal, de a testét lefagyasztják, hogy ne porladjon el. Miután Yuki és Zero leéltek ezer évet együtt, Zero meghal (nem tudom hogy hogy) és Yuki úgy dönt, hogy az életét feláldozva emberré változtatja Kaname-t. De közbe Yukinak már lett 2 gyereke (1 lánya Kaname-tól és 1 fia Zerotól) akik ott lesznek, amikor Kaname-t fölélesztik, és Kaname a 2 gyerekkel fog tovább élni.
2015. okt. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!