Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyveket tudnátok...

Milyen könyveket tudnátok nekem ajánlani?

Figyelt kérdés
Igazából horror vagy thriller könyveket keresek, de nem tudom melyikbe kéne belekezdeni. Már pár Stephen King alkotáson túl vagyok. Kövezzetek meg, de már egy picit unom a SK könyveket.(vagy lehet csak én nem olvastam még a legjobb műveit...) Szóval arra kérnélek benneteket hogy ilyen témákban lévő könyveket ajánljatok nekem! :)

2015. szept. 5. 20:23
1 2
 1/15 anonim válasza:
Saun Hutson-Foglyok.Imádtam!
2015. szept. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Stephen Kingtől mit olvastál?:)
2015. szept. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Stephen Kingtől eddig a Cujo, Setét torony: A harcos, Holtsáv. Ezeket olvastam. :)
2015. szept. 5. 20:58
 4/15 anonim ***** válasza:
Hasonló stílusban, mint S.K. - de nem annyira hosszúlére eresztve ír Dean R. Koontz, szerintem nagyon jó könyveket.
2015. szept. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigieket! Jöhetnek még javaslatok! :)
2015. szept. 5. 22:24
 6/15 anonim ***** válasza:
H. P. Lovecraft művei. A horror egyik Nagy Öregje.
2015. szept. 6. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 AzIgaziTróger válasza:

Stephen Kingtől A halálsoront olvasd el mindenképpen és az Az-t. Ja és szerintem az Állattemetőt is érdemes. Nekem ezek voltak, amik nagyon bejöttek. Viszont a Hasznos holmikat semmiképpen sem ajánlom, mert az halál unalmas (pedig megrögzötten olvasom minden könyvét Kingnek!). Egyébként a Setét Torony ciklus inkább a 2. résztől, a Hármak elhívatásától indul be igazán, utána viszont letehetetlen.

Egyébként, ha érdekel a fantasy is, akkor tudom még ajánlani a Talizmánt, Stephen King és Peter Straub írta közösen, ennek a folytatása a Fekete ház.

Vagy Joe Hilltől a Szív alakú doboz és a Szarvak, ami említésre méltó.

2015. szept. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Jöhetnek még! :)
2015. szept. 6. 08:57
 9/15 anonim ***** válasza:
Stephen Kingnek 3 nagyon jó, egyáltalán nem vontatott könyve, : A búra alatt, 22/11/63, és a Borzalmak városa.
2015. szept. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Josh Malerman: Madarak a dobozban
2015. szept. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!