Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok ilyen filozófiai...

Tudtok ilyen filozófiai könyvet ajánlani?

Figyelt kérdés

Egy olyan könyvet keresek ami a barátságról, szeretetről és a szerelemről szól és olyasmi dolgokról ír hogy miért szeret egy ember egy másik embert. Ami leírja a szeretet mibenlétét.

Vagy valami hasonló könyvet.



2015. szept. 12. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Az emberi érzelmek okai nem a filozófia tárgyához tartoznak, hanem a biológiáéhoz és a pszichológiáéhoz.

Könyvet nem tudok ajánlani, de talán közelebb tud vinni a megoldáshoz amit írtam.

2015. szept. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Lehet hogy igazad van.

Eléggé magányos voltam eddigi életem során és sose voltak barátaim akikhez bármikor fordulhattam volna. Csak arra keresem a választ hogy mitől válik egy ember szerethetővé vagy mások mit szeretnek azokban akiket szeretnek.

2015. szept. 12. 20:09
 3/4 anonim válasza:
Szerintem ezt ne könyvekből tanuld. :)
2015. szept. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Márciuska ***** válasza:
Müller Pétert olvass! Szerintem nagy élmény. Olvastam a Szeretetkönyvet tőle, de szerintem ne azzal kezdd, nekem sokkal jobban tetszett a Boldogság, illetve a Benső mosoly.
2015. okt. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!