Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ismertek jo HORROR mufaju...

Ismertek jo HORROR mufaju konyveket Stephen Kingtol?

Figyelt kérdés
Sokat olvastam mar tole, de mostanavan allandoan olyan konyveibe futok bele, amelyek inkabb oneletrajz-szeruek vagy rettenetesen elnyujtottak es unalmasak. A rovid, de velos konyveit szerettem, mint pl. a Tortura vagy a Cujo. Ez az Alomdoktor meg a Joyland nagy csalodas volt :[
2015. szept. 14. 16:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Heló!


Carrie.


Ha hosszabb is jó lenne- szeritnem ne zárkózz el előlük -, akkor Állattemető, Ragyogás.

2015. szept. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ezeket ismerem es szeretem is:) az Az pedig abszolut kedvenc, szoval ugy tunik, regebben tudott - szamomra - jokat irni :D de pl. A toparti kiserteteket vegig sem olvastam meg az a festos sem tetszett, A Setet Torony meg aztan plane nem... ezert gondolom, hogy a hosszabb konyvei nekem altalaban nem tetszenek:/


De koszonom a tippeket :)

2015. szept. 14. 16:56
 3/13 anonim ***** válasza:

Minden sötét, csillag sehol

Minden haláli

Tom Gordon, segíts!

Dolores

Bilincsben

Csontkollekció

Éjszakai műszak

2015. szept. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én pont ugyanemiatt szoktam le SK-ről, hogy túl hosszúra nyújtja a regényeit. Helyette Dean R. Koontz-ot olvasom. Neki is van krimije, thrillere, horrorja.

Szerintem olvass bele, hátha neked is bejön a stílusa.

2015. szept. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Koszi, 2. valaszolo, akad koztuk olyan, amit meg nem olvastam :)


Rhella, nekem annyira nem jott be a Shadow Street kivetelevel, de lehet, hogy rafanyalodom :D


Egyeb horrort tud valaki?ami azert nem 16 eveseknek szol

2015. szept. 14. 17:41
 6/13 anonim ***** válasza:
Én csak egy könyvét olvastam, de azt nem tudtam letenni: A borzalmak városa.
2015. szept. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Stephen Spruill: Fájdalomcsillapító

Stephen Spruill: A sötétség urai

Richard Laymon: Vidámpark

Richard Laymon: A mozinak vége

Richard Laymon: A kegyetlen

Shaun Hutson: Árnyak a belső pokolból

Shaun Hutson: Áldozatok

Clive Barker: A korbács

H. P. Lovecraft: Az őrület hegyei

2015. szept. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ezek közül csak Lovecraftot ismerem, de akkor meglesem a többit is, a Borzalmak városával együtt. Köszi mindenkinek, jöhetnek még ötletek. :)
2015. szept. 14. 20:36
 9/13 anonim ***** válasza:
A Borzalmak városa tényleg nagyon félelmetes, és egyáltalán nem vontatott. És még egy : Rémület a sivatagban.
2015. szept. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem a Joyland nem volt csalódás, de úgy tünt mintha nem is King írta volna. Ha durva Stephen King történetet akarsz, akkor ajánlom figyelmedbe az "Ezüstpisztolygolyók" című történetet vagy a Setét torony sorozat a Kulcslyukból fújó szél című 4 és feledik (:)) részét. De figyelmeztetlek, egy ponton nagyon, de naaaaaaaagyoooooooooon durva.
2015. szept. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!