Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Képregények, amikben a legprof...

Képregények, amikben a legprofibban. Leglátványosabban ábrázoltak az akciójelenetek (főleg test-test elleni harc, de bármilyen más jellegű is)?

Figyelt kérdés

2015. szept. 16. 15:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mortal Kombat.
2015. szept. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Rákukkantottam. Ahogy láttam, a DC csinálta. Voltak jó képek, tényleg nem rossz. Köszi az infót!
2015. szept. 16. 15:56
 3/11 anonim ***** válasza:

One Punch Man:

[link]

[link]

[link]


Gantz

[link]

[link]


Berserk

[link]

[link]


Inu Yashiki

[link]

[link]


Az elsőt kivéve mind elég durva jeleneteket tartalmaz, arra készülj fel.

2015. szept. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ó, a Gantz! Az tényleg durva, de sokkal aberráltabb cuccok is látták már meg a napvilágot, úgyhogy volt mihez szokni a gyomromnak :D


Köszi a listát, átnézem őket! Egyébként ismered a Biomegát és a Vagabondot? Azokban nagyon krúzer jelenetek vannak, ajánlom figyelmedbe (az általad ajánlott lista alapján valószínűleg mindkettő bejjönne neked :))

2015. szept. 17. 09:54
 5/11 anonim ***** válasza:
Wow, köszi, a Vagabond az megvan, bár még nem olvastam végig. A Biomegát nem ismertem, de nagyon jól néz ki, bírom az ilyesféle scifiket :)
2015. szept. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ja, Tsutomu Nihei az egyik példaképem rajzolás terén. Ráadásul ahonnan fölküzdötte magát... az első megjelent mangája a Blame! - hasonlísd össze a Biomegával! Le fog esni az állad, hogy mekkorát fejlődött :D
2015. szept. 17. 16:16
 7/11 A kérdező kommentje:

A One Punch Man végtelenül vicces, szinte bűn ilyen dögös rajzokat aplikálni egy ilyen komolytalan történetű sorozatba :D


Az utolsó ajánlatodat pedig szintén nem ismertem. Kár, hogy magyarul nincs fönn sehol :(. Az angolom nem olyan fényes de akkor megpróbálom úgy megtalálni valahol.


Szóval köszi, és örülök, hogy megismertethettelek (van ilyen szó egyáltalán? :D) a Biomegával!

2015. szept. 17. 16:21
 8/11 anonim ***** válasza:

Animeaddictson fent van a második kötet feléig. Angolul xpunkcion fordítását olvasd, szerintem az a legigényesebb. Nem túl bonyolult a nyelvezete, igazából szöveg is kevés van benne, szóval szerintem menni fog.

Pár nap alatt biztos beéred, mert nemrég indult. Egyébként nem tudom észrevetted-e, de a Gantz írója viszi ezt is :)

A Blame meg már régóta fent van a tervezett-listámon :)

2015. szept. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igen, a rajzok láttán azonnal gyanús volt, hogy ugyan az a rajzoló :D, utána is néztem gyorsan, s lám, nem csalt a szemem :D.


Köszi a tippeket, már kattanok is rá mind a magyar, mind az angol verziókra! :)

2015. szept. 18. 11:32
 10/11 anonim válasza:
Ha durva és látványos akciót akarsz, akkor Battle Royale. A történet is nagyon elgondolkodtató.
2015. szept. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!