Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A bőrtönviseltek fehérjeturmix...

A bőrtönviseltek fehérjeturmix, és étrend nélkül hogy edzik így ki magukat?

Figyelt kérdés
Sok elítéltet láttam, hatalmas kemény izmokkal, akik bazi erősek is, és székidolgozott az izmuk, de fehérjebevitel nélkül hogyan ezt nem értem! Sitten ugye nincs fehérjeturmix...

2015. máj. 26. 18:51
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ha be tudnak csepészni kokaint, meg füvet és cigit nekik, akkor a szteroidokat nem? Amúgy egyrészt nem éheztetik őket, szerintem vásárolhatnak tápkieget is, mint elég sokmindent. Terjednek amúgy pletykák, hogy miben van még sok fehérje, pláne sok összezárt férfiban, ketőt tippelhetsz miaz...
2015. máj. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Ráadásul a börtönviselt szó az exrabot/fegyencet jelent, szóval ők meg csak azért mert börtönviseltek úgyanugy edzenek mint te vagy én, mert már letöltötték a büntetésüket.
2015. máj. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Az edzés mellett a pihenés is fontos tényező az izomépítésben. Bent pedig sok dolguk nincs ha jól tudom.
2015. máj. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Oké... Akkor rabok, de köss már bele légyszíves... Fehérjét nem hiszem, hogy csak úgy bevisznek nekik. Étrendjük nincs, mivel gondolom napi 3 étkezés szükséges.
2015. máj. 26. 19:02
 5/35 anonim ***** válasza:
Nem csak azt ehetik, amit ott kapnak. Lehet küldeni csomagot. És a börtön boltjában is vásárolhatnak, ha valaki tölt fel pénzt nekik. Meg sokan a védelemért mindenféle finomsággal fizetnek másoknak. Sok család abba rokkan bele, hogy pénzeli a bent lévő családtagot.
2015. máj. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Oké, de nincs elég fehérje, amit beépíthetnek. Ez azt jelenti, hogy simán én is kiedzhetem magam bármiféle táplálék kiegítő nélkül, és étrend nélkül.
2015. máj. 26. 19:02
 7/35 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy szeretnéd felfújni magad azzal, amiket szednek. Elég fura dolgokat képesek magukba nyomni. Nemcsak a gyúrással kapcsolatban. De pl. pénisz növelés is népszerű bent. Gondolhatod, milyen biztonságos módszerekkel.
2015. máj. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
Sokan eleve kiedzve mennek be. Egyébként bent csak koksszal tudják magukat kigyúrni, mert sok helyen nem leányálom a kaja. Szóval összeszednek minden kaját a többiektől, elveszik másoktól a csomagot, seftelnek, stb. Egyébként az edzésük kalap szart nem ér, mert a legtöbb csak karra edz. Ha meg az amerikai például indulunk ki, akkor egész nap meg a bicepsz-tricepsz, hogy jó pumpáltnak tűnjenek. Egy nagy karú pumpált baromba pedig senki nem fog belekötni. Megy még fekvenyomás, de jó sokat, néha állig húzás, meg húzódzkodás. De húzódzkodni a nagy medvék nem tudnak, szóval nekik marad az evezés. Ha lábgyakorlat akad, akkor az csak elemelés lehet, mert guggoló állvány nincs, kivéve ha bebírod magad préselni a fekpad villái alá, de ez a nagyobbaknak nem megy. A súlyok rá vannak hegesztve a 20 kilós olimpiai rúdra. Van 60 kilós, 100 kilós meg talán 150 kilós súly és kész. Ekkorát te nem ugrasz súlyokban szteroid nélkül. Kézi súlyzó nincs, ha van is, de az nagyon ritka, akkor le van láncolva. Ennyit a börtöngyúrásról.
2015. máj. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Persze, de ezek szerint lehet étrend nélkül is szépen fejlődni sok edzéssel?
2015. máj. 26. 19:13
 10/35 anonim ***** válasza:
Hát én nem ezt szűrtem le a leírtakból. Nem az a lényeg, hogy normál étkezés nélkül, hanem az, hogy miket nyomnak magukba.
2015. máj. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!