Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi az a beretva? (Pierce...

Mi az a beretva? (Pierce Brown - Vörös lázadás)

Figyelt kérdés
Még az elsőt olvastam csak de sokszor szó esik benne a beretváról, de nem tudom mi elképzelni sem tudom. Lehet leírta csak elcsúsztam felette, pedig nem szoktam tehát minden más fegyverre kütyüre emlékszem de ez a beretva nincs meg. De ha valami nagy csattanóban írják le hogy mi akkor ne mondjátok meg, köszi :D

2015. szept. 22. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem olvastam a sorozatot, de a beretva a borotva másik neve, szóval ebből indulj ki.
2015. szept. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%
Sok eszed lehet ha nem jöttél rá magadtól. Meg hogy nem voltál képes rákeresni.
2015. szept. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Annyit tudok hogy valami ostor szerű, mert van aki öv ként hordja vagy a kezére tekerve szóval borotva nem lehet.
2015. szept. 22. 21:46
 4/5 anonim ***** válasza:
70%

Látom itt is a szitkozódás megy. Jó lenne visszavenni a pofátokból, nem vagytok ti sem jobbak. Arra van ez az oldal, hogy kérdezzen, amit akar. Ha nem tetszik lehet másik oldalt kellene választani.

Bocsi az offért

2015. szept. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi az utolsónak az egyik barmot már kezelésbe vettem :) de amúgy már közben megtudtam, azért nem tudtam mi mert még a főhős sem használta és ezért addig nem fejtette ki az író hogy pontosan mit is az a Beretva, de ha érdekel akkor olyan támadó fegyver aminek az anyagának az erősséget és formáját is lehet változtatni tetszőlegesen, tehát lehet ostor majd utána kard is, szóval ezért nem értettem hogy micsoda mert egyszer levágták vele egy ember fejét majd utána ostornak használták de ahogy látom tuti én voltam a hülye paraszt aki nem jött rá hogy ez tetszőlegesen formálható fegyver :)
2015. szept. 28. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!