Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mikor jelenik meg végre a...

Mikor jelenik meg végre a Homokvidék 2 magyarul?

Figyelt kérdés
Moira Young-Blood Red Road (Homokvidék 1) c. könyvének folytatása a Rebel Heart, a DustLand sorozat masodik része még nem jelent meg magyarul, legalábbis én nem találom,pedig katpam olyan infókat miszerint idén tavasszal kellett volna kijöjjön magyarul...:(

2015. szept. 29. 13:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Tudom, hogy régen írtad ki a kérdést, de azért én válszolok.☺️ Én is olvastam a sorozat első részét, és egyszerűen imádtam! Mindenhol keresem a második részét, de úgy látom, még mindig nincs lefordítva magyarra. Viszont szerintem ha ennyi év alatt nem sikerült nekik lefordítani, akkor már nem is igazán fogják. Javíts ki ha rosszul tudom. Viszont nagyon kíváncs lennék, miért hagyták félbe a sorozat lefordítását, eléggé ideges voltam, mikor megtudtam, hogy nincs második rész magyarul. Ha rosszul tudom és mégiscsak megjelent már a második rész is lefordítva, kérlek javíts ki! Ennyit tudtam hozzátenni a dologhoz, tudom, hogy hat éve írtad ki a kérdést, de én azért még válszolok. 😂
2021. nov. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!