Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van itt olyan aki német...

Van itt olyan aki német nyelvű könyveket szokott olvasni? Keresek valami jó regényt.

Figyelt kérdés

Német nyelvű könyvet szeretnék olvasni

Stílus amit szeretek leginkább krimik, esetleg valami ifjúsági vagy valami csajos, romantikusabb történet.

Köszi előre is a segítséget :)



2015. okt. 4. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
2015. okt. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Márciuska ***** válasza:

Én olvastam Derek Meistertől a Gyilkos fény (Das Licht das tötet) trilógia hatmadik részét, mert csak az első kettő jelent meg magyarul. Jó kis pörgős ifjúsági könyv, olyan rohanós-misztikumos urban fantasy.

De eredetiben, németül olvastam a Tintaszív 2.-3. részét is (Tintenblut, Tintentod), Cornelia Funke-tól, nekem nagyon tetszett, különleges fantasy.

Régen olvastam egy jó krimit is, Petra Oelker-től a Der Klosterwald, egy apácakolostorban nyomoztak, az is jó volt.

Ha nem zavar a régies sztori, aranyos lányregény volt Georgette Heyer-től a Charity girl-Ein Madchen ohne Mitgift, igaz ez angol könyv, de én németül olvastam.

2015. okt. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jajj nagyon szépen köszi a válaszokat :)

Pont holnap megyek könyvtárba utánanézek ezeknek :) :)

2015. okt. 6. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!