Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok hasonló könyveket?...

Ajánlanátok hasonló könyveket? Ha szépen nézek? *-*

Figyelt kérdés
Darren Shan Város trilogía, Zom-B sorozat, Stephen Kingek, Vavyan Fable könyvek, Nick Cave könyvek, Rejtő Jenők, Charles Dickens, Ernest Hemingway. Nos ezeket ismerem és szeretem, a hozzájuk hasonló írókat keresem, nem baj ha nem magyar nyelven. :3

2015. okt. 6. 09:07
 1/4 anonim válasza:
Szia! Őket én is nagyon szeretem! :) Mondok pár hasonlót, ami érdekelhet : Max Brooks - World War Z, Boris Vian könyvek (pl Köpök a sírotokra), Dean R. Koontz könyvek (pl a Rossz hely, Halottlátó, stb), Jodi Picoult ( más stílus, de szerintem tetszene, pl a Tizenkilenc perc, Egyszerű igazság, stb). Most így kapásból ezek ugrottak be :)
2015. okt. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Dean R. Koontz

Neil Gaiman

Clive Barker


Fable nagyon egyedi. A Halkirálynős sorozatához némileg hasonlít (bár csak nyomokban humoros) J.D. Robb 'Halálos' sorozata. Amiben szintén nyomozónő van, sok akció és romantika, megfelelően izgalmas.


Rejtő is csak egy volt. De a humor vonalon ajánlom Jerom K. Jerom könyveit, vagy P.G. Wodehouse könyveit


Fanyar humorral ír Kerstin Gier és Kathy Reichs is.


Klasszikusok közül remek humorú író volt Mark Twain.


És van két kedvencem Gabriel Chevallier-től (bár régi könyvek, nem egyszerű beszerezni)

Botrány Clochemerle-ben és a

Clochemerle-fürdő


és ha ki akarod próbálni a humoros fantasy-t is, akkor

nem szabad kihagyni Terry Pratchett könyveit, illetve talán még John Caldwell - Káosz könyveit

2015. okt. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A föld alól is előkerítem ha valami megtetszik! Hehe, mégegyszer köszi sokat segítettetek. :D
2015. okt. 6. 12:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Mats Strandberg & Sara B. Elfgren: A kör
2015. okt. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!