Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok igényes, fordulatos,...

Tudtok igényes, fordulatos, meglepő, lehetőleg fantasy könyveket ajánlani?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondoltam, amiktől úgy kell összeszedegetnem az államat a padlóról, pl.: Vaspróba, Hex Hall, stb...
2015. okt. 6. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Végre valaki, aki nem a nyálas, romantikus könyveket kedveli! :D Tisztelet!


Ajánlanám a kedvenc könyvsorozatom (fantasy):

A vadonjáró tanítványa


Eddig 4 rész jelent meg magyarul, de folyamatosan fordítják. Évente jelenik meg új rész. A sorozat angolul már be is fejeződött, 12 részes lett. Tehát ha elkezded olvasni ezt a könyvsorozatot, egy ideig nem fogysz ki belőle! :) Mindegyik kötet kb. 400 oldalas.

De még ha véget is ér a sorozat, a kedves író (John Flanagan, ausztrál) elkezdett egy másik sorozatot is, ami még csak 1-2 kötetből áll, de le fogják azt is fordítani, és ugyan abban a világban játszódik, csak a szereplők és a helyszín cserélődik meg.


A nagyobb könyvtárakban kölcsönözhető, de akár meg is rendelheted innen: (remélem a moderátorok nem törlik a linket) [link] - Az első 4 könyvről van szó.


Nagyon igényes mindegyik kötet, nincs olyan, hogy túlrészletezi az író a dolgokat, stb..

Az, hogy fordulatos, az nem kifejezés! Valami GIGAfordulatos, így tudnám legjobban jellemezni. :D Sosem tudod kiszámítani, mi fog történni.. Tehát ezzel együtt meglepő is.


Remélem az én ajánlatomat választod, izgalmas olvasást kívánok! :)

2015. okt. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, elkezdem :D

Még írhattok, könyvfaló vagyok :P

2015. okt. 7. 16:31
 3/3 anonim válasza:

George R. R. Martin: A tűz és jég dala sorozat (Trónok harca, Királyok csatája, Kardok vihara, Varjak lakomája és Sárkányok tánca)


Az igényes, fordulatos, meglepő jelzők mind illenek rá! :) Nekem legalábbis nagyon tetszik, csak ajánlani tudom! :)

2015. okt. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!