Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miről szól a vámpírakadémia...

Miről szól a vámpírakadémia című könyv? Van benne szerelem?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 07:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Az Alkonyat és a Harry Potter mutációja. Van szerelem. Csak itt egy vámpírlány, meg egy dhampirlány a főszereplő. Nem köztük van a love, hanem mindketten találnak maguknak illő srácot. (Ha leszbikusok lennének, akkor véleményem szerint tök jó lenne.) Amúgy szerintem olvashatóbb, mint az Alkonyat. Mármint ez az írónő tud legalább írni.
2010. márc. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van benne szerelem és nagyon jó könyv. Végre nem a szokásos marhaság, hanem érdekes sztori.
2010. márc. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem vámpír lány hanem mora és nem dhampirlány hanem dampyr. Ha olvastad akkor tudod. Van benne szerelem a dampyrlány és az oktatója között. Van benne szerelem, akció és varázslat.Én imádom.Ajánlom olvasd el.
2010. júl. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mora=vámpír...
2010. júl. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
10:54 egyáltalán nem a kettö keveréke mindkettöt nagyon szeretem és nem az. az hogy van benne mágia is meg vámpir is az nem azt jelenti. ennyi erövel lehetne sok más könyv utánzata/keveréke. amugy nagyon ajánlom én is mert nagyon jo könyv. annyiban egyetértek 10:54-gyel h Mead jobban ir mint Meyer
2010. júl. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mind a ketten fantasztikusan jól írnak,bár, Meyer lehet, hogy kicsit jobban
2010. szept. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!