Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek a történetem...

Mi a véleményetek a történetemről?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy rengeteg ilyen kérdés van, és jó pár embernek tele van a hócipője vele, de nagyon megköszönném, ha valaki elolvasná és véleményt mondana :) itthon személyesen senkinek nem merem megmutatni, mert félek, hogy elfogultak lennének velem, szóval egy idegen kritika sokkal többet segítene :) Előre is köszönöm szépen!

[link]


2015. okt. 30. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Istenem, a Wattpad. Előre szólok, hogy az nem fogja tudni elolvasni, akinek nincs accountja...


A képből látom, hogy valami fanfiction, és egy könyvön alapszik. Személy szerint egybe írnám a címet, de lehet, hogy úgy változna a jelentése... na, nem szőrszálhasogatok. Felejtsd el, hogy leírtam. :D


Érdekes, felettébb érdekes. Nem rossz, de sok a jelző és egyes helyeken nem odaillő, illetve felesleges. Lesüt belőle, hogy kezdő vagy, és nem olvastál sokat. Szórakozásnak bőven jó, de van még hová fejlődni, elég csapongó, összeszedetlen a "stílusod".

2015. okt. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha feldobod ide, beleolvasok, akár az egészet is (hacsak nem ezer oldal). De ezért nem regisztrálok fölöslegesen az oldalra.


A fejezetcímek egész jók, különösen a harmadik, az már érdekel.

2015. okt. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!