Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit kezdjek egy üres könyvvel?

Mit kezdjek egy üres könyvvel?

Figyelt kérdés
Van egy kb 500 oldalas üres könyvem, még kapatam valahonnan. Mit kezdjek vele? Ti mit csinálnátok vele? Mit írnátok bele?

2015. okt. 31. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát, használhatod naplónak, ha kimondottan írni nem szeretsz.

Én viszont imádok írni, így kihasználnám a lehetőséget, és megtölteném novellákkal, meg egypercesekkel.

2015. okt. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Én telerajzolnám különböző méretű péniszekkel. Ennyiben ki is merül a kreativitásom.
2015. okt. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tedd el későbbre. A naplódat bármikor elolvashatják. Esetleg emlékkönyvvé kinevezhetnéd. Vagy gyűjthetnél bele recepteket főzés-sütéshez. Vagy írhatnál bele mesét, akár többet is. Vagy használhatnád fotóalbumnak; vagy képregényt rajzolhatnál bele, mesefigurákat. Amúgy pl tényleg a Bogyó és Babóca abból indult ki, hogy anyuka el kezdett rajzolgatni a kislányának, és mindig kitalált hozzá valami történetet, és akkor lettek belőle könyvek, aztán már nem csak a gyerekének csinálta, hanem a többi gyereknek is már.
2015. nov. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*lehet vers is, v hirtelen felindulásból születő novella
2015. nov. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!