Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Vörös pöttyös könyvek? Melyik...

Vörös pöttyös könyvek? Melyik nagyon jó?

Figyelt kérdés

érdekelne szerelmes, humoros, fantáziadús, fantasztikus. pl Tökéletes kémia, Obszidián trilógia, Szürke ötven árnyalata.

hasonlókat keresek.


2015. nov. 9. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
26%

VP-s könyv:

Hex Hall trilógia (hex hall,démonüveg) nagyon vicces annyira nem szerelmes de ajánlom. :D

Üvegtrón (üvegtrón,éjkorona,tűz örököse,előzmény:az orgyilkos pengéje és más történetek) ez fantáziadús vicces kicsit szerelmes.

Mara Dyer eszélése (azt hiszem egy részes,de nem vagyok bent biztos) ez az egyik kedvenc könyvem. A pasi aki bent van a legjobb szereplő :D amikor olvastam nem tudtam eldönteni hogy paranormális vagy csak félelmetes. Ezt a könyvet mindenképp olvasd el.

Időtlen szerelem trilógia (rubinvörös,zafírkék,smaragdzöld) ez az amit keresel. Romantikus,vicces.


Ami nem VP-s könyv: Párválasztó sorozat/trilógia. Nem tudom tetszene,de nekem kifejezetten tetszett.

2015. nov. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%
Vörös pöttyösből egyik sem. Rémesek.
2015. nov. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen első válaszoló!:D azt hiszem elolvasom :D többen ajánlották már :D
2015. nov. 11. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!