Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Hannibal sorozatot ( Hanniba...

A Hannibal sorozatot ( Hannibal ébredése, vörös sárkány stb. ) filmben vagy könyvben élvezhetőbb?

Figyelt kérdés
Tudom mindig azt mondják hogy a könyv a jobb, de szerintem nem mindig igaz ez, ha bele gondoltok ti is rájöttök. Szóval látni érdemesebb mint elképzelni, a rendező sokat hagyott e ki vagy változatott?

2015. nov. 15. 18:42
 1/3 A kérdező kommentje:
Ohh! Most látom milyen hülyén fogalmaztam meg a címet, bocsi, de azért értitek :D
2015. nov. 15. 18:45
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez beállítottságtól is függ.

A színészek elég szépen játszanak, szal, aki filmes annak egyértelmű, hogy a film a jobb.

Végülis mindegy, mert jól írod, mindig a könyvet éltetik a nagyokosok, mert akkor nagyobb intellektuális atyaúristennek tűnnek :D

Szánalmas, de nem kell ilyen emberekkel foglalkozni, aki ezzel próbál meg valakinek tűnni, persze vannak kivételek, de elenyésző.

Kedvencem mikor az éppen aktuális segg fej előadja, hogy mennyire magával ragadta a könyv, pár óra alatt ki is olvasta pár óra alatt.

Na mondom jól van öcsém, nagyon értetted és sokat elmélkedhettél, ha pár óra alatt kitoltad :D

2015. nov. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Bárányok hallgatnak könyvben volt meg, a Vörös sárkány filmben. A Vs. annyira nem kötött le, de lehet könyvben sme kötött volna le. A Bárányok hallgatnak tetszett.
2015. nov. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!