Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok ajánlani horror...

Tudnátok ajánlani horror novelláskötetet?

Figyelt kérdés
Stephen King, Ray Bradbury, Poe, Lovecraft novellagyűjteményekhez hasonló könyveket szeretnék találni, az említett szerzők összes művét olvastam. Googleben és Goodreads.comon informálódtam eddig, de a töménytelen mennyiségű könyv közül nehéz kiválasztani az esetleges gyöngyszemeket. Ezért kérem a kedves Válaszadók segítségét. Amit szeretnék:legalább 8-10 történet a könyvben, nem kifejezetten a hagyományos vérfarkas-vámpír-szellem témákra gondolok, inkább az említett szerzőkhöz legyen hasonló. Az emberi gonoszság kiaknázása legyen a célja a sztoriknak, néhol 1-1 kísértetjárta ház, vagy tipikus mocsárban tocsogós szörny persze becsúszhat. :D Sci-fi/horror kategória is lehet benne. 26 éves férfi vagyok, ha ez számít valamit, és a közelgő borús,- téli estékre szeretnék kikapcsolódásként hangulatos köteteket találni, minden estére egy-két történet alapon. Köszönöm szépen előre is!
2015. nov. 18. 07:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem nagy kedvenc, ugyan több benne a kísértet, mit a szimpla emberi gonoszság, de talán neked is tetszene:


21 rémes történet

[link]

2015. nov. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!