Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok mondani igazán...

Tudnátok mondani igazán kemény és vérfagyasztó horror könyveket?

Figyelt kérdés
Nemrég olvastam Dean R. Koontz-tól a Rossz hely c. könyvet és rabul ejtett a keménysége, de szeretnék ebből még többet és még intenzívebb formában. Előre is köszönöm a segítséget! :)

2015. okt. 29. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Állattemető - nem kimondottan horror, de a boncolgatott téma kegyetlen.

Salem's Lot

2015. okt. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
H.P.Lovecraft-tól nekem mindig a hideg szaladgál a hátamon és minden haj- szőrszálam az égnek áll - de nem tudom letenni, csak mikor már a végére érek és megbánom, hogy elkezdtem, mert megint jön egy álmatlan éjszaka...
2015. okt. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csemegézz a többi Koncz könyv között. Nem kimondottan mind horror de nagyon jók.

Ajánlom még Kinget. Az első válaszoló fogta meg a lényeget. A King könyvek sem kifejezetten mind horror könyvek de a témák amiket boncolgat ....

A ragyogás, Tópari kísértetek, Duma Key... ezeket olvasd el.

Van egy nagyszerű magyar író. John Cure néven ír. Az első könyve a hontalan lelkek. Húúúú paráztam rendesen, pedig lelkem Kingen edzett.

Nemrég jelent meg a második könyve a gonosz új arca. Érdemes olvasni. ha szereted a horrort.

2015. okt. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az ötleteket, feltétlenül utánajárok az ajánlott könyvcsemegéknek! :)
2015. nov. 4. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!