Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Dr. Jekyll és Mr Hyde-ban...

Lala Barnus kérdése:

A Dr. Jekyll és Mr Hyde-ban eredetileg milyen gyógyszert, azaz szérumot akart tervezni Dr. Jekyll?

Figyelt kérdés
Nyilván nem a saját akaratából akart gonosszá válni. Letesztelte saját magán, de miért vállalt ekkora kockázatot?

2015. nov. 30. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindig is egy átváltoztató szérumot akart. Erkölcstelen szokásai voltak, félt, hogy lelepleződik, ezért megcsinálta az átváltoztatót, hogy nyugodtan hódolhasson az erkölcstelen szokásainak lelepleződés nélkül. Persze azt nem akarta, hogy az alteregója teljes szociopata legyen.
2015. nov. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Seggszonda ***** válasza:
én csak annyit szeretnék mondani, hogy köszönöm hogy végre valaki aki értelmes könyveket olvas! nem pedig szánalmas tini ponyvákat. nagyon köszönöm neked kérdező.
2015. dec. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Eleve szét akarta választani a két felet, csak nem tudott róla, amikor sikerült, és nem gondolta, hogy a gonosz fele elszabadul.
2021. jan. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Második: nem biztos, hogy a kérdező tini. :D
2021. jan. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Negyedik: mikor a kérdést feltettem, voltam vagy 19 :D
2021. jan. 11. 10:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Na. :D
2021. jan. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!