Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok valami hasonló...

Tudnátok valami hasonló mangát ajánlani, mint a Tokyo Ghoul (:re)?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, hogy szinte "olvastatja magát", minden fejezetével meg tudja lepni az olvasót.

Legyen komoly, véres, és minél több fejezete van annál jobb. :D

Eddig amiken gondolkodom: Akame ga kill, Deadman wonderland, Attack on titan, esetleg D.gray-man.


Nem kell, hogy magyar nyelvű legyen, nyugodtan írhattok angol nyelvűt is.


Előre is köszönöm. :DD



2015. dec. 6. 08:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha mangát kezdesz olvasni, én olyat ajánlok, ami vagy már be van fejezve, vagy hetente jönnek ki részei.

A Deadman Wonderland-et ajánlom. Be van fejezve rendesen és nekem tetszett anno mikor olvastam. Az Attack on Titan is jó, de az új fejezetre való várakozás közben már szinte elfelejtem, hogy mik történtek előtte. A D.Gray-Man-t már nem annyira ajánlom. Egy ideig nagyon szerettem, de egyre inkább követhetetlenné vált a sztori és ráadásul a mangaka, aki csinálja állandóan beteg. Legutóbb közel 3 évig egyetlen fejezetet sem adott ki és most is csak kb fél évente jelennek meg újak. Az Akame ga Kill mangát nem olvastam.


Ezen kívül nem nagyon tudok olyat, amit ajánlani mernék, de például én nagyon élveztem a Pandora Heart-ot.

2015. dec. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Kezdek hajlani a Deadman Wonderland felé, ugye ez az egyetlen ami már be van fejezve azok közül amiket írtam.

Az animéjét még régebben láttam és nagyon tetszett.

A Pandora Hearts mennyire való fiúnak? Ahogy rákerestem, nekem eléggé lányosnak tűnik.

2015. dec. 6. 11:36
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, azok közül, amiket írtál, csak a Deadman Wonderland van befejezve.

A Pandora Hearts szerintem valahol középúton van 'fiús' és 'lányos' között. Ha szigorúan csak arra alapozok, hogy a Tokyo Ghoul-ra hasonlítson, akkor nem hiszem, hogy tetszeni fog neked.


Mangát sajna nem olvasok túl gyakran, csak kb 30-40-et ismerek. Animét egyszerűbben tudnék ajánlani, abból már láttam több, mint 200-at :D

Ettől függetlenül kicsit nézelődtem azok a mangák között, amik a plan to read list-emen vannak és kiválogattam azokat, amik lehet, hogy bejönnének:

- Saraiya Goyou

- Parasyte/Kiseijuu

- Hellsing

Mindegyik be van fejezve, de mindháromból még csak az animét láttam (az viszont tetszett).

2015. dec. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amiket tudok ajánlani:


Deadman Wonderland

Attack on Titan

Breaker

Breaker new waves

Tower of God


Akame ga Kill szerintem nagyon gyenge, én nem ajánlom.


Nem tudom miért akarsz választani, ha van időd szerintem olvasd el mind :)

2015. dec. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"- Parasyte/Kiseijuu

- Hellsing

Mindegyik be van fejezve, de mindháromból még csak az animét láttam (az viszont tetszett)."


- Ez bizony baj. Hellsing szerintem nagyon gyenge. Parasyte manga pedig még a 80-as években készült és sokkal gyengébb mint az anime adaptáció, ezeket én nem ajánlanám olvasására.

2015. dec. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Végül is elkezdtem a Deadman Wonderland-et.

A Parasyte-t láttam animében és nagyon tetszett, de az be is lett rendesen fejezve szóval azt nem is akartam elolvasni (+ ahogy az # 5 írta elég régi).

Viszont az Akame ga kill-en azért gondoloztam, mert az animéje (ameddig a mangát dolgozta fel) nagyon tetszett.

2015. dec. 8. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!