Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Könyvek amik hasonlítanak a...

Könyvek amik hasonlítanak a Rózsa nevéhez?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az van, hogy kötelező olvasmány nekünk a Rózsa neve, és későn kezdtem el. Most tartottam kb. a felélnél, és holnapra kellett volna,(tudom, tudom, előbb kellett volna) és gondoltam megnézek egy összegzést, de az 1. mondat elárulta az egész könyv végét, ami amúgy eddig kicsit unalmas volt, utána viszont már nagyon tetszett. Szóval most itt állok és borzasztóan érzem magam, hogy egy ilyen élményt elrontottam magamnak, és annyira rossz ez most. Szóval tud valaki egy könyvet, ami hasonlít a Rózsa nevére? Nagyon hálás lennék:)

2015. dec. 8. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy másik könyve:


Umberto Eco: A Foucault-inga

2015. dec. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ó, köszi:) Az is egy ilyen középkori krimi?
2015. dec. 8. 21:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Rita Monaldi-Francesco Sorti: Imprimatur sorozatát hasonlítják a A rózsa nevéhez.

Középkori "krimi" történelmi ismeretekkel fűszerezve. Nézd meg, hátha tetszik.


Ugyan nem kérdezted, de leírom róla a saját benyomásaimat: Bevallom, nekem A rózsa neve ott van a 10 kedvenc könyvem között, így kissé elfogult vagyok, de nekem az Imprimatur nem tetszett, és számomra a nyomozás tényén kívül semmiben nem hasonlított az említett regényre. Közel sem olyan "súlyos" mű, mint Ecoé. Viszont jóval könnyedebb - bár történelmi ismereteket bőségesen tartalmaz-, "fiatalosabb", ezért lehet, hogy téged jobban leköt, megfog, mint a Rózsa neve; ezért is mertem ajánlani, hátha bejönne. :)

2015. dec. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi:)
2015. dec. 9. 16:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy rövid: Edgar Allan Poe: A kút és az inga
2015. dec. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!