Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Pocketbook Basic 2 ebook...

Pocketbook Basic 2 ebook olvasóról vélemény?

Figyelt kérdés
A címben szereplő ebook olvasóról szeretnék véleményeket kapni, olyanoktól akinek ez a típus van. Illetve szerintetek "tud" annyival többet egy Pocketbook Touch Lux 3 amennyivel az ára? (a basic 2 kb 26.000 HUF, a touch lux3 kb 40.000 HUF) Fő különbség a nagyobb felbontás és a "háttér"világítás. Érdemesebb inkább azt venni?

2015. dec. 11. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért nem veszel Kindle 6-ot? "7 körül kapható.
2015. dec. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bár, ahogy olvasgattam ki lehet kapcsolni a reklámokat a Kindle-ben, de valahogy taszít egy kicsit ez a reklámos dolog benne, valamint nem lehet memóriakártyával bővíteni, ha jól tudom. Ezért vetettem el a Kindle-t.
2015. dec. 11. 20:59
 3/9 anonim ***** válasza:

A reklám egy képernyővédő. (Megnyomod a gombot alul, van egy kép, azt kell elhúzni.) Én be sem regisztráltam az Amazonhoz, tehát mindig ugyan az, egy lány egy távcsővel.

Memória bővítése meg... őszintén, nem tartom valószínűnek, hogy pár száz kkönyvnél több egyszerre kell bárkinek rajta. Ha meg valamit elolvastál, miért hagynád rajta örökre? 71 könyv van az enyémen most, a Peperwhite 3 tárhelyének a kb. 10%-át foglalja el. Idén eddig 65 könyvet fejeztem be, legyünk megengedőek, év végéig meglesz a 70. Több, mint egy évtizedig tudnék olvasgatni rajta minden gond nélkül.

2015. dec. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem akarok elkanyarodni az eredeti kérdésemtől, csupán egy gondolat erejéig: akkor egy Kindle 6 vagy Paperwhite jobb választás lehet a Pocketbboknál? Ha igen, miben jobb? Felbontásban az is csak 600x800 nem?
2015. dec. 11. 22:49
 5/9 anonim ***** válasza:
A Paperwhite 3 kijelzője 1440×1080 (300ppi). A Pocketbook Basic 2 az internet szerint 600x800 (166ppi).
2015. dec. 12. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Oké, csak a két eszköz nem egy szinten van, a paperwhitehoz a touch lux 3-at kell hasonlítani, árban kb egyeznek.
2015. dec. 12. 13:23
 7/9 anonim ***** válasza:
A Lux meg 1024x758 (212ppi), szóval az is kevesebb.
2015. dec. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én 1 évig egy PocketBook Basic 2-t használtam, aztán egy ismerősömmel cseréltünk, neki PocketBook Basic Touch-a volt, de zavarta az érintőképernyő. Én szerettem a Basic-et is, de imádom, hogy nem kell kattintgatni alul, elég csak hozzáérni a képernyőhöz, szinte bárhol. A Touch Lux akkor érdekes, ha fontos neked a háttérvilágítás.
2016. jan. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
60%
Ja igen, a felbontásról pedig annyit, hogy a 800x600 szerintem bőven elég, bár ízlések és pofonok, lehet, hogy valakinek a szemét zavarja, hogy nem tűélesek a betűk (mondjuk ez is betűtípustól is függ). Egy a lényeg, én semmi pénzért nem cserélném le a PocketBook-omat egy Kindle-re. Egy kis hibája van talán, hogy a pdf-et nem annyira szereti, mivel az egy kötött dolog, nem formázza jól. Ezt ki lehet küszöbölni két perc ráfordítással, online "pdf to mobi", vagy "pdf to epub" és kész, átkonvertálja tökéletesen és már olvashatod is.
2016. jan. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!