Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Írnátok az SZJG-ből szerelmes...

Írnátok az SZJG-ből szerelmes részeket? Amikor Reni meg Cortez, Ricsi meg Virág, Dave és Kinga. Arnold és Reni? Meg hogy ezek hanyadikba vannak?

Figyelt kérdés
SZJG=Szent Johanna Gimi, C+R=<3

2015. dec. 14. 19:11
 1/9 anonim válasza:
A hatodikba és az utolsó részekbe rengeteg Cortez>Reni szerelmes rész van.:)
2015. dec. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

6.-tól végig rengeteg Reni+Cortez szerelmes rész van

Ricsi+Virág szerelmes részek 4.-től annak is a második részétől talán Dave+Kinga részeket a 7.résztől találhatsz

2015. dec. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De leírjátok a részt?? Komiba
2015. dec. 26. 15:00
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Reni+Cortez pl Cortez kiáll az ablakba és szerelmet vall Reninek
2015. dec. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Könyvimádó05 ***** válasza:
63%

Szia! Én leírom neked az Arnold+Reni sztorit(nem szó szerint)

A könyvtárban kellett pakolniuk (Dave,Cortez,Arnold,Reni).Emlékeim szerint Cortez lelépett, mert nem bírta Arnoldot. Arnold és Reni beszélgetett arról, hogy Arnold év végén elmegy Párizsba.Valahogy eljutnak ahhoz a ponthoz, hogy Arnold ezt mondja:

-...De ha a dolgok máshogy lettek volna...

-Milyen dolgok? - kérdezte Reni.

- Reni, szeretlek.-válaszolt Arnold.

Reni nagyon megijed,aztán Arnold megcsókolja. Végül Dave szakítja meg az idilli pillanatot. Reni lelép a könyvtárból,és összefut Virággal, aki ezt kérdezi:

-Ti jártok Arnolddal?

-Mi? Mi van? Honnan tudsz erről?-kérdez vissza Reni.

-Dave kirakta Twitter-re, de ez most nem lényeg. Mi van köztetek?

-Semmi. Csak megölöm Dave-et.


Ez kb. így történt. Örülök,hogy én válaszolhattam az Arnold+Reni sztoriról. Nekem igazából bejött Arnold, de aztán rájöttem,hogy mekkora bunkó.

2016. febr. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
miért lenne bunkó?
2016. márc. 30. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 That girl válasza:
64%

Miért lenne bunkó?Met mindíg aztnézi neki mi a jó..És ha igazán szerette volna Renit akkor,nem borult volna ki!!

Számomra a legbunkóbb szereplő lett :(

2016. aug. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudom, tinik vagytok-e, de ha több tapasztalatotok lesz az életben, rájöttök, hogy teljesen irreális, amit elvártok Arnoldtól. Nincs ember, aki képes lenne jó képet vágni ahhoz, ha az, akit szeretsz, összejön valakivel, akit utálsz...
2016. aug. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
65%

Cortez mondta Reninek, de sajnos nem tudom melyik részbe:/


"-Érdekel,hogy mivel idegesítettél fel az első naptól kezdve?-suttogta halkan.

-Igen-bólintottam bele a vízbe az állammal.

-Oké. Idegesített, hogy nem köszöntél. Idegesített,hogy jól elvoltál. Idegesített, hogy nem röhögtél azon, amin mi röhögtünk. Idegesített, hogy csak olvastál, és semmi más nem érdekelt. Idegesített, hogy kedvelted Neményit, és jól érezted magad vele. Idegesített, hogy előttem ültél. Idegesített, hogy láttalak a szünetekben az udvaron. Idegesített, hogy amikor nem láttalak, kerestelek. Idegesített, hogy tetszettél. Idegesített, hogy olyan lánynak tűntél, aki soha nem foglalkozna velem. Aztán rohadtul idegesített, hogy beléd estem -fejezte be halkan, én pedig tágra nyílt szemekkel néztem rá.

-Ez mikor történt?-kérdeztem vékony, még számomra is ismeretlen hangon.

-Folyamatosan."


Nekem ez a kedvenc részem♡♡ meg persze a Reménybe a december huszadikai nap♡♡♡♡♡

2018. jan. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!