Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy lányba,...

Szerelmes vagyok egy lányba, nem a barátom, nem szeret. Mit tegyek? (10 évesnek való választ kérek! )

Figyelt kérdés

Azért nem szeret mert szoktam bohóckodni. A lány 10 éves.

Okos vagyok, ő is.



2015. dec. 10. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:

10.... nagyon nagyon remélem, hogy te is akörüli vagy...



Felejtsd el, menj vissza rajzfilmet nézni, minecraftozni, úgysem tudod még mi az a szerelem, csak kedveled, elfelejted hamar, MINDENKI átesik ezen, mikor ilyen kicsi voltam nekem is volt 'barátnőm'. Azt mondtuk mi most járunk és akkor az úgy is volt, aztán semmi sem volt.

Hagyd a fenébe!

2015. dec. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 StrawberryPie válasza:
Szerintem is várnod kéne 3-4 évet még ezzel... Hidd el, bőven ráérsz még a szerelemre :)
2015. dec. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ez aranyos :)

Próbálj neki kedveskedni, ne bóhockodj stb.

De szerintem is még rá érsz bőven :)


Remélem azért tudtam segíteni :)

2015. dec. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 piszke8 válasza:
drága pici bogaracskám :3 hidd el a szerelem nem 10 éves fiúcskának /lánynak illik 4 év múlva majd tedd fel ugyanezt a kérdést de most lődd fel a pizsit és irány az ágyikó :D
2016. jan. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gybali Üzenete:

'nagyon is tudom hogy miaz'


Igen, ez alapján te is 8-10 éves lehetsz, nincs több kérdésem.

2016. márc. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!