Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tetszett az Eragon?

Sansa LannisterStark kérdése:

Tetszett az Eragon?

Figyelt kérdés

Kb 15 évesen olvastam el, akkor még nagyon tetszett, aztán a második rész még úgy ahogy, a harmadikon pedig halálra untam magam. A negyediknek most akartam nekiugrani (sok éve most először van időm rá hogy olvassak), gondoltam előről kezdem, hogy felfrissítsem az emlékeim.

Hát egy fejezetet se bírtam végigolvasni az elsőből. Rettenetesen unalmas, gyermeteg és erőltetett a stílusa. A történet pedig kajak össze lett lopkodva a Gyűrűk urából meg a Csillagok háborújáról.

Hogy lehetett ez a könyv ennyire híres? Minden fontos jelenetét más nagy művekből lopkodta, a stílusa pedig rémes.

Szerintetek van értelme elolvasni az utolsót? Annak már valamivel színvonalasabb a stílusa? (Tekintve hogy az író azt már felnőtten írta.)



2015. dec. 18. 15:33
 1/6 anonim válasza:
51%

Elarulok egy titkot: van az a penz, hogy egy konyv hires legyen, van az a penz, hogy jo /hires irok a boritora irjak, hogy ez tenyleg milyen izgalmas konyv! Mit gondolsz, a New York Times toplistajan melyikek allnak az elen? Akiknek gazdag iroja/ ugyvede van.

En nem olvastam el az utolso reszt, pont ezert. Az elso oke volt. Nagyon ment a copy innen onnan, de oke volt. A masodik eroltetettebbre sikeredett, a harmadik meg iszonyu unalmas volt, tomve ertelmetlen meszarlassal. Az csapta ki a biztositekot nalam (az egesz konyvbol ennyi maradt meg), amikor a katonak egy bennszulott faluban irtottak ki az embereket (jo reszletesen, ha mar mashoz nem ert, emiatt ne olvasd el a konyvet😒), es az egyik katona felnyarsalt egy kutyat. Annak mar tenyleg annyira semmilyen ertelmi hattere nem volt, hogy ott hagytam abba az olvasast. Ket eve volt ez kb, azota elek es virulok, nagyon jol megvagyok masfel konyvnyi felesleges akarmi nelkul. A fantasyt szeretem, nem sok, de van par jo, ha olyat olvasnal :)

2015. dec. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 csecse5 válasza:
64%
12 vagyok és nekem nagyon tetszett
2016. máj. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Cuki hogy neked tetszett, de 10 év múlva ha fejlődik a műveltséged, ezt a könyvet tűzre fogod vetni mérgedben amiért ennyire bugyuta. Majd kinövöd.
2016. máj. 24. 10:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Tűzre vetlek én téged, nem ítélkezünk más ízlése felett!
2019. dec. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#4 neked adok igazat
2020. jún. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tetszik
2020. jún. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!