Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Hp-ben Voldemortnak milyen...

A Hp-ben Voldemortnak milyen alakú a patrónusa?

Figyelt kérdés

Sok helyen kerestem, de általában a jóknak írják ki, hogy milyen a patrónusa.


Pl:

Dumbledor: főnix

Piton: őzsuta

Harry: szarvas

Chó: hattyú

Hermione: vidra



2015. dec. 23. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs neki, a Halálfalók közül is csak Pitonnak volt, kevesen tudnak inkarnálódott patrónust idézni.
2015. dec. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az elozonek igaza van, voldemort nem kepes patronust megidezni bar ezt mindig furcsanak talaltam hiszen csak van egy boldog emleke pl mikor megtudta h elmehet az arvahazbol es a roxfort lesz az otthona... Bar lehet h a patronust csak azoknak adta Rowling akiknek szukseg volt a remeny egyfajta szimbolumara, nem tudom...
2015. dec. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem szólóknak igaza van, bár én nem feltétlenül a halálfalókra mondanám csak.

Szerintem azok a varázslók nem tudnak patrónust idézni akiknek sérült valamilyen formában a lelke, így nincsenek örömteli emlékei.

Voldemortnak sérült a leginkább a lelke, hiszen többfelé szakadt.

2015. dec. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Wow, milliárdszor olvastam a könyveket, és még egyszer sem jutott eszembe ez a kérdés.

Szerintem kígyó lenne a patrónusa, de nem tudja megidézni a felsorolt okok miatt.

2015. dec. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az örömteli emlék valahol a szeretetben nyilvánul meg, Voldemort soha nem tudott szeretni, így patrónust sem tud idézni.

George pedig Fredet szerette legjobban a világon, ezért nem tudott az elvesztés ezután patrónust idézni.

2015. dec. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kígyó lenne, ha lenne neki, de a patrónus pozitív energiából áll, és Voldemortban nincs semmi boldog és pozitív gondolat.
2015. dec. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha George nem tudott patrónust idézni Fred halála után, akkor Piton miért tudott Lily halála után?

Nyilván mert Rowling néni úgy döntött. Talán nyilatkozta is egy interjúban, hogy Voldemort nem vetemedne ilyen csillámló bűbájos varázslatokra, mint a patrónus. Amúgy meg, mire is használná?

2016. jan. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%

A halálfalóknak is van patrónusa, de csak Piton tudott patrónust idézni.

Voldemortnak pedig egy kígyó.(szerintem)

2017. jan. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!