Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Harry Potter és a titkok...

A Harry Potter és a titkok kamrájában Voldemortnak tudomása volt arról, hogy mi zajlik a Roxfortban?

Figyelt kérdés
Mert a végén vmi olyat mondott,hogy ahogy Ginny gyengül, ő úgy erősödik....(bár ez lehet,h csak a filmben volt)....de akkor ő is visszatért volna, tehát Voldemort újra visszakerült volna?Vagy csak ez azért volt,hogy az emléke megölje Harry Potert?....szóval egyáltalán tudott arról,hogy az emléke megakarja ölni Harryt? Én nagyon szeretem ezt a filmet de ez nem világos...illetve a negyedik részben akkor miért mondja a halálfalóknak és Lucius Malfoynak,hogy senki sem kereste, amikor ezt a naplót Lucius csempészte be?

2015. jan. 23. 22:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Az emléke az ő maga volt. Ő tevékenykedett a Roxfortba. Csak a fiatal kori önmagának a képébe volt megtestesülve. ennyi.
2015. jan. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Olvasd el a könyvet, az jóval részletesebb, a válaszok is benne vannak mindkét kérdésedre.
2015. jan. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én kétszer is elolvastam...és abban az volt,hogy ő az Albán erdőkben volt...de akkor visszatért volna ha Ginny meghal?...de akkor miért mondta azt Luciusnak,hogy senki sem kutatott utána még ő sem, holott szerintem ez elég nagy dolog volt,hogy becsempészte a könyvet...
2015. jan. 24. 09:07
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyébként én is valahogy úgy fogtam fel mint a első hozzászóló...de akkor a negyedik részben miért mondta ezt Luciusnak?
2015. jan. 24. 09:08
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a Luciusnak szánt mondatát még rögtön azutánra értette, miután úgymond ő "eltűnt". A második filmben Lucius már biztos érzékelt valamit, de amikor Voldemort ezt mondta akkor gondolom szemtől szemben elmondhatta neki hogy még a filmek kezdete előtt, de Harry születési utáni 7 évben nem keresték őt :D Ez egy jól megmagyarázott mondat lett :D Remélem érthető :D
2015. jan. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az milyen keresés, hogy becsempészel egy rád bízott tárgyat egy diák cuccai közé? Azt Malfoy apuka csak azért tette, hogy leszálljanak róla, ne erősödjön meg a minisztériumi "mugliimádat", ezért is választotta az egyik Weasley gyereket, az apuka nagy szószólója volt a tervezetnek.
2015. jan. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát azért nem hiszem,hogy csak ezért csempészte be, hogy kiírtson pár muglit,hanem mert végül is az elején már Dobby mondta,hogy "nagy tervek vannak készülőben" az iskolában és ezért nem engedte Harryt...
2015. jan. 25. 15:39
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert eleve az volt a terv, hogy egyszer visszakerül a suliba, hogy megtisztítsa a sárvérűektől. Ez volt a nagy terv, meg ugye Weasley-papáék leállítása.
2015. jan. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
minden egyes Horcrux tartalmaz egy lélek darabot, emiatt nem tudnak teljesen megölni, hiszen a lelked egésze nem tud eltávozni. A naplóból a naplóban élő lélekdarab, a fiatal Tom Denem kelt volna életre, a felnőttkori, akit a Harry visszavert átka sebzett meg lélekrész pedig maradt volna kóborolni albániában... Persze később biztosan megtalálták volna egymást és valamilyen módon összefonták volna magukat, na biztosan nem bűnbánással, de biztosan találtak volna rá módot.
2015. febr. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!