Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok ajánlani hasonló...

Tudtok ajánlani hasonló könyveket?

Figyelt kérdés

Ifjúsági könyvekre gondoltam :) mint pl: "Egy iker pár titkos naplója. Vagy mint Marni Bates-től a "segtség youtube sztár lettem" köny, vagy a többi könyve . Nem muszály konkrét címet mondani az is jó ha az íróját!:)

köszönöm a válaszokat.



2015. dec. 25. 18:07
 1/3 anonim válasza:
46%
Többi LoL könyv, érdemes elolvasni, össszes nagyon jó :)) Hűvös völgyi suli, B épület ami nekem nagyon tetszett, meg még van egy francia tinisorozat, a Lányok regénye, nem tudom az mennyire ismert vagy népszerű, de amúgy azt én nagyon szeretem :))
2015. dec. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi :)
2015. dec. 25. 21:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, Leiner Laura könyveit nagyon ajánlom. Főleg a ,,Szent Johanna gimi"-t. Nem fogod megbánni, egy élmény lesz olvasni. (Az ,,Akkor szakítsunk" is egy igazán jó könyve, valamint, most indult a ,,Bexi" sorozata, ami egy énekes lányról szól. A Geek Girl is egy jó könyv. Remélem segítettem. :)
2015. dec. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!