Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok könyvet? 15/l

Ajánlanátok könyvet? 15/l

Figyelt kérdés

Valamilyen izgalmas könyvet keresek amiben van varázslat vagy különleges lények stb ,sok ilyen könyvet olvastam csak egy bajom volt velük : tele volt romantikus részekkel meg mindenféle nyáladzásokkal (°₪°) és nekem ezekből már szörnyen elegem van mert az alapsztori mindenhol az hogy van egy csaj aki különleges aztán történnek dologok és a végére összejön azzal a sráccal akivel akar .Szóval NE legyen romantikus inkább érdekes , kalandos ,fantasys

Előre is köszi :) Ja és nekem az Árnyból az angyal nagyon tetszett(*.*)

15/L



#könyv #pls olvasni akarok #0:03 van aludnom kéne /(°o°)\
2015. dec. 28. 00:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem egyből a Percy Jackson ugrott be, bár lehet, ismered. Ha pedig nem, akkor mindenképp tegyél vele egy próbát :) mellékszálon picit előfordul ebben is, de cseppet sem ez a fő mozgatórugó (tekintve, hogy az elején a főszereplők jobbára 12 évesek... :D)

Most gondolkozok, fantasyból nekem még a Laura jutott még eszembe Peter Freundtól (bár ebben akad szerelem, szintén nem főszálon, de mégiscsak 14 éves kamaszlányról van szó...) azonban nagyon kreatív. Nem tudom hirtelen elhelyezni neked, mennyi varázslény van benne, de kaland az sok. Csak néha kicsit ijesztő $: :D

15/l

2015. dec. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Őrség-sorozat. Van benne természetfeletti (pl.: vámpírok), napjainkban játszódik, és garantáltan nincs benne felesleges nyáladzás és romantika.
2015. dec. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A Percy Jacksont már rég elakartam kezdeni csak úgy elmaradt :S ,de akkor majd elolvasom , a többiről még nem hallottam de majd utánuk nézek ,amúgy nem baj ha ilyesztő én horror párti vagyok :D
2015. dec. 28. 00:12
 4/13 anonim válasza:
Peter Freund Laura című sorozatát ajánlom (7könyv) én NAGYON szeretem és nemis egyszer olvastam.
2015. dec. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Jonathan Stroud - A szamarkandi amulett.
2015. dec. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A szamarkandi amulettet olvastam (és a folytatását is) és az tetszett
2015. dec. 28. 21:49
 7/13 anonim válasza:

Szia!

Szerintem érdemes lenne elolvasnod a Maximum Ride sorozatot, mert a leírtak alapján nekem rögtön ez ugrott be :)

A Percy Jacksont én is ajánlom, és persze ha még nem nem olvastad, akkor a Harry Pottert is.

2015. dec. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Tamora Pierce, a Nőstényoroszlán éneke sorozata :)
2016. jan. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 leticia-virág válasza:
Szia , nem tudom hogy esetleg olvastad e az üvegtrónt , én azt tudom ajánlani :) Vagy esetleg még az angyalvér . Nekem ez a kettő a kedvencem :)
2016. jan. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Az üvegtrónt és a folytatásait is olvastam (miért nincs még meg a folytatás :'( *fangirl sírás*) a többit megnézem :)
2016. jan. 19. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!